Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után. Mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után. Mi a legjobb ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szeretnék hamar túllépni... Fél év volt, de nagyon csúnya vége lett, sose gondoltam, hogy ilyen módon intézi, ha eljutunk idáig.

De ha már megtörtént, hogy lehetne a legegyszerűbben elfelejteni az egészet?

25L



2014. máj. 2. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kicsit szomorkodsz, de csak kicsit, aztán új pasi után nézel. Ha csúnyán viselkedett Veled, akkor nem is érdemel meg Téged!
2014. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Majd egy jobb hapsitól beindul ott a lábad között valami, emiatt ne aggódj. A génetekbe van kódolva. 28/F
2014. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. Igen, így működik egy ideig. Csak én már azon az időszakomon túl vagyok, nem egy db fa$z kell, azt találnék bárhol.
2014. máj. 2. 17:12
 4/13 Nisa válasza:
A legrosszabb amit tehetsz,hogy beleveted magad egy új kapcsolatba,amíg nem vagy túl az előzőn.Inkább keress magadnak olyan elfoglaltságot,ami leköt,amit nagyon szeretsz csinálni(akár hobbi,idegen nyelv,hangszer-nálam az éneklés vált be:).Az általa elért sikerélmény nagyot dob majd az önbizalmadon,és biztos lehetsz benne,hogyha eljön az ideje,a megfelelő pasi is felbukkan!
2014. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Kedves kérdező! Ugyan már... :)
2014. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem csak jobban tudom, mint te... és nekem elég sok idő és megfelelő bizalom és érzések kellenek, hogy valakivel eljussak odáig, hogy szexeljünk.
2014. máj. 2. 17:58
 7/13 anonim ***** válasza:
keress mást aki elfeledteti veled
2014. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tehát már most hétvégén kufircolni fogsz? :)
2014. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azt gondolsz, amit akarsz.

Akinek vannak érzései, annak nem megy ilyen könnyen... Egyáltalán nem tudnék egy ideig, bocs.

2014. máj. 2. 18:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudod, teljesen máshogy állnék például hozzád is, ha nem pont ugyanilyeneket hallanék olyan nők szájából, akik szakítás után képmutatóan pár nap múlva már mindenféle jöttment kanokkal állnak össze. Képmutatás, undorító. Mivel te is nőből vagy, ergo hajlamos a hazudozásra, képmutatásra, félrebeszélésre, kimagyarázásra, így téged sem tudlak a kivételek halmazába áthelyezni. Kellemes kettyintést hétvégére, na szevasz.
2014. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!