Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rendbe hozhatom a parkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe hozhatom a parkapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Jarok egy fiuval akitol(3 honapre ra) megkerdeztem hogy szeret-e es azt mondta hogy nem tudja...(ugy volt: kirandulas volt lanyok nyomultak ra,en mergembe egy masik fiuval haverkodtam(semmi komoly)...es azt hitte hogy tenyleg vege es nem erdekel...)

Azonnal szakitottam vele mikor kimondta hogy nem tudja,de megbantam...

Hogy birnam helyrehozni?Vagy neki kellene lepni?

:(



2014. máj. 3. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2014. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15&16
2014. máj. 3. 18:34
 3/4 Ywerd ***** válasza:

Magyarul mindketten flörtölgettetek,és húzni akartátok a másikat,próbálgattátok a határokat.És kettőtök közül nálad szakadt el előbb a cérna,és úgy gondoltad hogy ezzel a szakítással visszaadod azt ahogy a fiú "megbántott" a másik csajjal való flörtölés miatt.A kérdés csak az hogy mért érzed azt hogy neked jogod van kirúgni valakit ,mert ugyanazt csinálja amit te.A személyes véleményem az hogy ebben az életkorban ilyen mentalitás mellett,inkább a saját személyiséged tanulmányozd,és légy önkritikus magaddal .Túl komoly érzelmeket pedig egy ennyi idős sráctól nem lehet várni.Tisztelet a kivételnek,de azokkal ebben az életkorban úgyis kib*sznak.

Hogy lehet helyrehozni?Osztálytárs annak idején nekem tabu volt,nem is bántam meg,hogy így döntöttem.Te rúgtad ki,így most neked kéne helyrehozni.A legkevesebb ,hogy önkritikát gyakorolsz,és megköveted,legalább egy optimális viszony helyreáll,ha együtt nem is lesztek. 33F

2014. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi :)
2014. máj. 3. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!