Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Ha a pasitok folyamato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a pasitok folyamatosan orgazmust okoz nektek, kisebb a valószínűsége, hogy szakítotok vele?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 23:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi, akik ezt használjuk? Mert valami idegennek számító, külön csoport vagyunk? :) Attól, hogy csalódás ért az életben, még nem ide kéne kivetíteni.

Én jelenleg párkapcsolatban élek, mindig is ismertem ezt a mondást, de a mostani kapcsolatomig nem értettem én se az értelmét. Ha a megfelelő személyt találod meg az életedben, akkor majd megéeted, hogy igen is van ilyen. Nem tudom, hogy férfi vagy vagy nő, de gyanítom, hogy férfi...attól, hogy sok idióta nőtársamban csalódtál, vagy ezeket a példakat látod, ne általánosits kérlek, mert ezzel megbántod a maradék normális nőt is, aki szóba állna veled.


A kérdésre válaszolva: nem elsőrendű dolog, de nagyon sokat számit a minőségi szex egy kapcsolatban. Az előző kapcsolatomban minden stimmelt, csak az ágyban nem.jöttünk ki jól, ez folyamatos veszekedéshez, hisztihez, feszültséghez vezetett, amit később szakítás követett. Egy kapcsolatot nem hiaba hívnak kapcsolatnak, ha nem lenne szex, akor lehetne barátság is, de az meg nem szerelmen alapul.

2014. máj. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
naná. te egy orgazmálókirály vagy?
2014. máj. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem ezem múlik...legfeljebb nem lesz a szakitás oka a szex...
2014. máj. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem közvetlenül, de azért ez nagyon sokat számít. Nálam azért, mert ha sokszor kielégít a párom, akkor sokkal higgadtabb vagyok, boldog, nyugodt, kiegyensúlyozottnak érzem magam. Amikor pedig pár napig nincs semmi, akkor frusztráltnak érzem magam, könnyebben esik rosszul valami, stb... szóval ilyen szempontból kisebb a valószínűsége, igen. :D

22L

2014. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes nincs jol felteve. Mert ha nem elegit ki, mert valami problema van es jol megvagytok es szeretitek egymast, az orgazmus hianya nem lehet ok a szakitasra, mert gondolom nem a szex miatt vagy egyutt a paroddal. A masik meg, ha szex meg van, de az elet tobbi teruleten egy szemet, es folyamatosan baj vele, pl megveri a partneret, ez eleg szelsoseges pelda, de jo az agyba ettol meg elhagyja az ember. A szex nem minden.
2015. jún. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy kisebb az esélye, de az a nem mindegy, hogy a pasinak addig el is kell jutnia hogy vele akarjon lefeküdni a nő - és ez pedig a jéghegy további sokkal nagyobb részétől függ. Így aztán ha ki kell bírni szex nélkül sokáig mert pl betegség vagy távollét van, még azt is ki lehet bírni, mert tudod kiért teszed.
2020. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!