Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 24-én, pénteken volt a 3....

24-én, pénteken volt a 3. lombik beültetésem,3 pici sejtet kaptam vissza. Hétfő óta fáj a hasam, mint menstruáció előtt. Kisebb kihagyásokkal, de majdnem folyamatosan fáj. Reménykedhetek még? Volt vkinek ilyen érzése, és sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve,szerettem volna,ha ez most sikerül,annyi mindent megtettem érte...
2014. jan. 29. 21:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanugy gorcsolt a hasam, mintha meg akart volna jonni, teljesen elkeseredtem miatta, szoval szerintem ebbol meg ne gondolj semmire.
2014. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el!

Pihenj, ha tudsz és csak pozitívan! Úgy tudom, érdemes több fehérjét enni ilyenkor.

Bár én 5 hetesen görcsöltem és véreztem, megmaradt a 2-ből 1 és most 21 hónapos a fiunk.

2014. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek,ezek a válaszok tartják bennem az erőt!
2014. jan. 29. 22:11
 4/24 anonim ***** válasza:
ez semmiképp nem rossz jel. a hormonok okozzák és lelöfordulhat akkor is ha épp sikerül valakinek és akkor is ha nem. ha eddig ilyen nem volt akár lehet jó jel is. Kitartás. drukkolok hogy sikerüljön. Majd ird meg mindnekképp. Hány naposokat kaptál vissza? Lehet lassan tesztelhetsz is.....
2014. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Két beültetésem volt, az első után csak szurkálásokat éreztem, meg tipikus "beágyazódásos" tüneteket, amiket itt is írnak néha. nem sikerült.


A másodiknál meg menstruációs görcseim voltak csak, és el is könyveltem, hogy nem sikerült ez sem. A fiam 3 hónapos :) úgyhogy ez nem jelent még semmit


Pihenj, de ne feküdj sokat (az rontja a méh vérellátását), és tényleg egyél sok fehérjét, és nagyon folyadék!! drukkolok

2014. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek! Szerdán volt a punkció,és pénteken a transzfer,3 naposokat kaptam vissza. Ez a 3.lombik,és az előző kettőnél is hasonlóan fájt a hasam,ezért vagyok nagyon megijedve,mert akkor sem sikerült.A doki 3 hét múlva tesztelést mondott,gondoltam két hetet várok,az meg a jövö7 péntek.
2014. jan. 29. 23:24
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon gorcsolt a beagyazodastol kezdve (nem lombik volt ugyan) es a 16. Hetig az aktualis menstruacio idejen egy hetig mindig gorcsoltem. NAGYON NAGYON NAGYON DRUKKOLOK, iej, hofy mi lett.
2014. jan. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ajjj, irj, hogy mi lett, ezt akartam.:-)
2014. jan. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
írj ha teszteltél,nekem 3napos babák után már a beülti után a 6.napon pozi volt a tesztem.
2014. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap volt egy kicsit jobb napom,de ma is folyamatosan fáj a hasam.Fáj,és olyan,mintha bent +folyna" vmi... Ma is bőgtem egy csomót,ma volt egy hete a beültetés,nem merek tesztelni,félek a csalódástól...

2014. jan. 31. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!