Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit művel az exbarátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit művel az exbarátnőm?

Figyelt kérdés
Az exem lassan 4 hónapja szakított velem, de mondta hogy legyünk barátok stb. én meg mondtam, hogy oké. Elkezdtem max napi kettőször hívogatni, persze nem vette fel, aztán ráírtam facen, hogy most mi van. Erre én zaklatom őt, hagyjam békén, mert nem vagyok túl rajta. Mondom oké. Nem is kerestük egymást hetekig, most úgy néz ki, hogy együtt vagyok egy lánnyal, ami a tudomására jutott. Erre küld egy sms-t a semmiből, hogy vigyek vissza neki egy könyvet, mert neki az nagyon kell (4 hónapja volt rá, hogy kérje), aztán megjegyezte még az sms-ben hogy nem akarok tőlem semmit, mert tudja, hogy van barátnőm, neki meg van barátja. Egyáltalán nem voltam erre kíváncsi. Majd ilyet hallok vissza, hogy kár hogy nem találkozunk, mert akkor lenyomná a nyelvét a barátja torkán, a szemem előtt. (No comment).

2014. máj. 24. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Gyerekes kis pszichopata, hogy finom legyek. Biztosan nem bírja az egója, hogy NEM zaklatod.
2014. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egészen egyszerűen arról van szó, hogy neki még fáj, vagy legalábbis rosszul esik, hogy már túl vagy rajta. esetleg haragszik is rád valamiért. egy kicsit akar is téged, de ezzel egyidőben már nagyon nem akar. vége lett, és ezt kicsit nehezen dolgozza fel, ezért nem kell bántani. zavarja, hogy már nem ő neked a legfontosabb, ennyi az egész.

természetes reakció, nem művel semmi furcsa dolgot.

2014. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok túl rajta, mert azért engedtem el, mert szeretem és ezt neki is mondtam és akivel együtt vagyok lány, ugyanebben a cipőben jár. ez egyfajta érdek kapcsolat közös meg egyezéssel. ő pedig azért van egy gyerekkel, hogy engem féltékennyé tegyen vicc. nem tudja, hogy mit akar, pedig ezerszer mondtam neki, ha lecsillapodott nyugodtan keressen meg és beszéljük meg, hogy van e még jövőnk
2014. máj. 24. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:

hát akkor valóban arról van szó, hogy fogalma sincs mit tegyen. talán büszke is valamire.. akar is meg nemis.

szerintem jobb ha nem nagyon tepersz utána és hanyagolod a beszélgetéseket. akkor lenyugszik ő is, ás rájön hogy az a gyerek nem is fontos neki... aztán nem tudom mi lesz, de ez így már tényleg elég gyerekes, hogy még direkt beszerzett valakit hogy féltékennyé tegyen

2014. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem teperek, csak sajnálom, hogy akit szerettem nincs többé, hanem ez a szánalmas valami van helyette
2014. máj. 24. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
nehezen dolgozza fel. előfordul. :/
2014. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de ő szakított, akkor ne mártírkodjon
2014. máj. 24. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!