Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon zavar, hogy akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy akivel jóban voltam, már nem beszélhetek vele. Hogy tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés

Történet:


Jól megvoltunk, nagyon jól éreztük magunkat egymás társaságában, mindenről tudtunk beszélni, jókat nevettünk, órákat képes voltunk beszélni, barátok voltunk.

Barátságból végül komolyabb lett, járni kezdtünk.

De aztán ez már nem lett jó, pedig én nagyon akartam, de végül végeztünk, szakítás. Nem mondanám, hogy sokáig lettünk volna együtt.


Azóta viszont semmi kommunikáció. Az akkori órákat beszélős és tényleg bármilyen témás beszélgetéseknek vége. Ezek a beszélgetések nemcsak a kapcsolatban ( nemcsak ott ) , hanem már előtte is volt, még mielőtt jártunk. Még mondogattuk is, hogy milyen jókat beszélünk, meg hülyéskedünk.


Na nekem hiányzik ez a beszélgetés, hiányzik a társasága.

Lehet mondani, beszélgessek mással, de az egyik legjobb beszélgetőpartnert vesztettem el.

Jó-jó, azóta beszéltünk párszor, de hát a közelébe sincs az akkori dolgoknak, ezek ilyen abszolút átlagosak voltak, muszáj volt valamit megbeszélni vele és pusztán ennyi, de már nincs ilyen keresgélés, nem is tűnne fel neki, ha egy évig nem szólnék hozzá.


Hogy tegyem túl magam az ilyen hiányon?



2014. jún. 11. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a szituációban vagyok,szóval ketten várjuk az okos megoldásokat.
2014. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fényember ***** válasza:
általában szakítás után nem marad fent a szakítás előtti állapot...ez tény (jó vannak kivételek)...bocs hogy ezt mondom..de hát most ez van..az élet megy tovább..beszélgess addig másokkal...barátnőkkel...lehet hogy nem is simán csak a vele való jó beszélgetések hiányoznak hanem maga a lénye is a srácnak...ne gondolkodj ezen...amíg nem hoz jobbat az élet ott vannak a barátnők akikkel szintén tök jól ellehet beszélgetni..és jobb esetben még csak nem is fognak "szakítani" veled :)...állj optimistán az élethez! :)
2014. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:)

Fiú vagyok, tehát a srác nem hiányozhat :D

2014. jún. 11. 21:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Fiúnak szánt verzió? :)
2014. jún. 11. 21:55
 5/5 anonim válasza:

Ez eleg nagy problema,mivel ha tenyleg szeretted akkor nehezen teszed magad tul rajta,bar ez szemelyisegfuggo.

Javaslom ha nem voltal nagyon belezugva probald elterelni a figyelmed massal,tobbi baratoddal,ismerosokkel stb,mert ha nagyon elgondolkozol rajta es nagyon szivre veszed akkor annak nagyon nem lesz jo vege,kezdve a depressziotol a paranoid skizofrenia tunetein at mindenen atmehetsz, ha elizolalod magad a kulvilagtol meg ha csak reszlegesen is az mar akut szociofobia,szoval haver fiatal vagy,tedd azt ami felvidit azokkal akikkel jol erzed magad:)

2014. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!