Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy hatalmas kékes folt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy hatalmas kékes folt a fenekemen, benneteket ez zavar szex közben?

Figyelt kérdés
Csinos lány vagyok, a fenekem is szép kerek, eddig mindenki dicsérte, ez az 1 "szépséghibám" van. Kb. 6-7 éves koromban jött elő, az orvosok azt mondják ritka, talán elpattant egy ér és emiatt a bőrömön látszik egy hatalmas folt. Ti emiatt kiábrándulnátok ha meglátnátok? Gátlásos vagyok nagyon, levetkőzni is egy fiú előtt. Volt már 1-2 párkapcsolatom, de a szex csak sötétbe volt, így nem látszott, próbáltam takarni is. :(
2014. jún. 7. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem para.
2014. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Viccelsz? Abszolút nem zavarna! Ez is egy olyan dolog, amit csak én tudok a páromról, még külön tetszik is, hogy ez "a mi kis titkunk".


De még ettől függetlenül is. Pláne, ha szép, kerek, formás a feneked, ahogy leírtad, akkor végképp nem zavarna senkit (aki normális).


Amúgy meg ha nem csak azért vagy együtt valakivel az ágyban, hogy egy kegyetlen nagyot döngessetek, hanem tényleg éreztek egymás iránt, akkor egy "szépséghiba" abszolút nem lesz visszatartó ok semmitől!

Engem az jobban zavarna, hogy csak sötétben lehet akciózni.

2014. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Francokat lenne baj ez. A legkevesebb. Elhiheted, hogy még szexi is!
2014. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"mi ketten tudunk"

Aha :D

2014. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen ez biztos, hogy közös "titok" :)

Örülök, hogy így vélekedtek. :)

2014. jún. 7. 23:40
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Közös titok az összes pasiddal meg akinek elmondják miután szétmentetek. :D ne légy naiv.
2014. jún. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudja a kettő közül egyik sem szétkürtölni, mivel nem láthatta.


Elég gáz dolognak tartom egyébként aki ilyent elhíresztelne szakítás után, nem tehetek róla, hogy ilyen, sajnálom ha te ilyen vagy :) :(

2014. jún. 8. 00:01
 8/11 anonim ***** válasza:
6: Ne általánosíts...
2014. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna. nekem az arcomon van. na az a gáz.17f
2014. jún. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Így láthatatlanban azt mondom, hogy nem zavar, esetleg ha egy képet ha adsz róla akkor megmondom őszintén, hogy milyen.
2014. jún. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!