Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom szakítani akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakítani akar, mert szeretem az ánuszát? Ez most beteg? (több infó lent)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom ánuszát, az ujjamat odatenni.... de folyton fenyeget, hogy szakítani fog, ha nem hagyom abba, mert feszélyezve érzi magát ánusz szeretetem miatt. menjek pszichiátriára vagy mit csináljak?

2014. jún. 18. 09:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereti és még szól is érte, hogy ne csináld, akkor miért csinálod neki? Ennyire legyél már tekintettel rá is, ne csak a saját dolgaidra.
2014. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ha őt szereted, akkor el kell fogadnod, hogy ez neki nem jó. Ne aggódj, ez szépen lassan változhat még.


Vannak sokan, akik viszont szeretik. Ha nem tudsz meglenni nélküle, akkor mással kell kiélned ezt.

2014. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 lekvarcica ***** válasza:
57%

Kötözd ki, köss a szemére kendőt és nyugodtan birizgálhatod.

Majd meglátja, hogy milyen jó is az.

Vagy lepd meg egy felcsatolható kukival. :)

2014. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az enyémet masszírozgathatnád legakább egyben élveznék is egy jót.!
2018. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!