Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőddel 8 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőddel 8 éve együtt vagy és szeretnétek gyermeket de ő azt mondja hogy először el szeretne menni AIDS tesztre mert előtted volt neki egy kétes kapcsolata és biztos akar lenni abban hogy nem beteg! Te mit éreznél?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 17:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy erre akkor kellett volna gondolnia, mikor elkezdtétek a közös nemi életet...
2010. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha már 8 éve együtt vagytok, csak tudtok egymás előéletéről mindent, nem? Azt gondolom, hogy helyesen gondolkozik. Bár, ez eszébe juthatott volna korábban is...mivel ott vagy te is neki.
2010. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt neki egy kétes kapcsolata elötted, az számít neki, hogy a leendő gyermeke ne legyen AIDS-es, de az már nem, hogy te is elkaphattad, ha ő is az.

MEKKORA SZÁNALOM!!! :D

Én kiakadnék, s lehet ki is vágnám XD.

Hol itt felelősségteljes gondolkodás?

Magamért és a másikért???

2010. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jókor szól...
2010. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 szüszü ***** válasza:
100%
vagy a 8 év alatt is voltak kétes kapcsolatai...
2010. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
sztm nézz a körmére nem 8 éve volt az a kétes kapcsolat! elvégre h a máséra nemis de a saját egészségére csak vigyáz az ember és nem vár 8 évet a tesztel !ugyebár?
2010. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Juj de kemény! Én minden kapcsolatom előtt elmegyek, hogy megnyugtassam magam és a partnerem.
2010. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyanakodnék. Q...ra gyanakodnék. Nem 8 éve volt az a kapcsolat szerintem se.
2010. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenkivel egyet kell ,hogy értsek! Én elgondolkodnék, mikor hagytam egyedül...
2010. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus idióta csaj,de annyira hülye,hogy az már fáj.

Hát basszus most jut eszébe? Mért nem akkor jutott az eszébe mielőtt lefeküdtetek annak idején? Ha ugy vesszük lehet téged már megfertözött....akkor meg mit akar a kicsike?

2010. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!