Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, mocskosul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mocskosul igénytelen, rendetlen, lusta a barátnőm, de ha szólok én kapom az ívet tőle, mintha én lennék ilyen?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk egy ideje és mindig én pakolok, takarítok, én szólok, hogy valami retkes, stb. Nem érti mi a bajom, miért vagyok boldogtalan, morog, puffog viszont, ha szólok, most is ilyeneket mond:

"önző disznó vagy, azt se tudod, hogy mi az, hogy szeretni, megy az általános nyavajgás"

Egyszerűen elegem van már.


Annyit tettem érte, hogy egy normális nő a seggemet nyalná ki hálából, ez a csaj meg csak megaláz.


Gondolom mindenképp el kell költöznöm tőle. Pedig próbáltam megmenteni ezt a kapcsolatot...



2014. júl. 2. 21:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából megválaszoltad a kérdésed, mivel ennek a kapcsolatnak így tényleg nem sok értelme van.
2014. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Azonnal szakíts
2014. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom, trehány koszos nő létére és még neki áll feljebb, dobd ki
2014. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Egyszerűen most derült ki, amikor az ő lakásában próbálunk normális lakóteret létrehozni, hogy mocskosul igénytelen, az alap konfortérzetet növelő dolgok meg szerinte fölöslegesek, meg mittudomén.


Undorítóan viselkedik, azt sem veszi figyelembe, hogy miatta halasztottam egy évet az egyetemen. Nem tudom mit várok tőle, egyáltalán nem hálás és nem lehet szólni neki semmiért.


Ha meg papucs lennék (mert csak akkor lenne béke) az lenne a baj. Szerintem eleve nem normális az, hogy megy ez a hülye harc amikor igazam van és közös érdekből szólok neki. Másrészt meg egyáltalán nem tartom emberi dolognak (sőt, undorító), hogy minél jobban teszem le magam náluk, annál durvább oltásokat kapok ha bajom van.

2014. júl. 2. 21:03
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Küldd át hozzám, nálam már évek óta nem volt takarítva. Biztos tetszene neki. :D
2014. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem tudok azonnal szakítani, mert én hülye hozzá költöztem és utána fokozatosan lett ilyen. Nehéz megoldani így.
2014. júl. 2. 21:04
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

"mocskosul igénytelen, az alap konfortérzetet növelő dolgok meg szerinte fölöslegesek"


Ezt kifejtenéd részletesebben? Mik azok, amiket fölöslegesnek tart?

2014. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

kamu?

amúgy ha valaki így beszélne rólam a hátam mögött,azzal nem is akarnék együtt lenni...

2014. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Pl még nem építettem meg a konyhapultot. De körbenéztem miket hordott be az amúgy a konyhapult helyén álló osb lapra és a hajamat téptem. 5 féle dezodor, fülpiszkáló, tolltartó, ecsetek, díszdobozok, a szerszámaim közé hányva plusz 4 napi mosatlan edény.


Erre mondom felteszek egy nyomtatott pozdorját, hogy asztalnak nézzen ki és szóltam neki, hogy ezeket a szarokat amiket behozott vigye már ki, mert minek vannak itt.


Erre az volt a válasz, hogy semmi értelme nem volt feltennem azt a lapot, meg hogy nézzem meg a szerszámaim is szanaszét vannak én vagyok a rendetlen disznó.


Ahelyett, hogy seggbecsókolna, hogy konyhát építek neki (nem is akármilyet)


Persze a kapcsolat elején nem volt ilyen. türelmes kis szemét. kivárt szépen, és utána lett ilyen "leszarom csak csináld te köcsög" hangnemű

2014. júl. 2. 21:09
 10/30 A kérdező kommentje:

már ha nem is szószerint.

Tök felesleges volt minden mert neki nem én kellettem meg a tehetségem, értékrendem, hanem egy rabszolga, aki csinál neki az anyjáéknál egy lakosztályt. :(

2014. júl. 2. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!