Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igénytelen a barátnőm, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen a barátnőm, most csak azért hagyjam ott?

Figyelt kérdés

Mármint, én mutattam neki új dolgokat amikor megismertünk és mivel nagyon akart velem járni nagyon gyorsan gyökeresen megváltozott.


De aztán kezdtem észrevenni, hogy csak addig ilyen amíg töltöm belé az infot, magától nem. Tehát őt nem zavarja a mocsok, a szegénység, a kilátástalanság, csak teng leng amúgy engem meg nagyon zavar és hát én hozom a szintet.


De ha nem lennék mellette akkor dagonyázna az igénytelenségben és néha ettől felfordul a gyomrom hiába szeretem.


2014. máj. 8. 23:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Egyszerűen fel nem fogom miért álltam le vele. Ilyen vagyok valamiért, első komoly kapcsolat, aztán iszonyat gyorsan kimélyült. A válogatás helyett (más csajok) inkább a hozott anyagot hoztam rendbe. Nem tudom honnan ez a szokás....


De lehet, hogy váltanom kellene mert kezd kellemetlen lenni.


Másrészt viszont lehet hogy nagyképű gonosz dolog, hogy nem fogadom el úgy ahogy van, nekem is vannak hibáim azért.

2014. máj. 8. 23:13
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha igazán szereted akkor sűrgősen felejsd el azt, hogy otthagyod. Legyen akármilyen is...
2014. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is Megpróbáltam.Inkább leléptem.Nem bírtam tovább.
2014. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Istenem...és még azt mondják, hogy a nők akarják megváltoztatni a férfiakat.

Meg kellene már érteni, emberek, hogy ha valaki juj, de megváltozik hirtelen és homlokegyenest, csak azért, hogy őt válasszuk és ezen kívül más, belső motiváció nincs, akkor ez a változás nem lesz tartós!


Igen, ha ennyire nem egyezik a jövőképetek, az értékrendetek, akkor ez a kapcsolat csak romlani fog.

2014. máj. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
De nem értem.. nincs munkája és otthon ül? Vagy sulizik? Nem fejtetted ki... és ez így k...rva önzőnek tunic, ahogy most leírtad.
2014. máj. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Más az értékrendetek, ez hosszútávon nem fog működni. Ha jól értem, amit írtál.
2014. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!