Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitsak vele vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vele vagy ne? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk együtt. Én 22(F) ő 21(N) éves. Ami amellett szól, hogy vele maradjak azaz, hogy még szeretem. Bár az érzés már nem ugyanaz mint régen. Jól kijövünk egymással. Ha azt nézzük kívülről ideális pár vagyunk. De(és itt most egy nagyon hangsúlyos de-t értsetek) Vannak dolgok amik miatt elbizonytalanodtam a kapcsolat folytatását illetőleg. Másfél éves évfordulónkra semmit nem kaptam tőle. Tudom ne legyek anyagias, de tényleg semmit. A szexuális életünkkel sincs minden rendben. Ami mindkettőnk hibája. Plusz azt vettem észre magamon, hogy ugye itt a nyár nyitva vannak a szabadtéri szórakozóhelyek és elkezdtem nosztalgiázni milyen jókat buliztam 2-3 éve, milyen kalandokba keveredtem(amikor még szabad voltam). És egyre inkább elkezd ez vonzani. Megcsalni nem akarom, de egyre kevésbé érzem magam jól ebben a kapcsolatban. Nem vagyok egy láncra kötött oroszlán de azért erősen leellenőriz. Ha elköszönök tőle és pár óráig nem keresem utólag megkérdezi miért nem tettem. Ha elmegyek vhova(koncertre) nélküle és tegyük fel egyedül akkor jönnek a megjegyzések. Mit ajánlotok? Mit tegyek?

2014. júl. 4. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Legcélszerűbb az lenne ha megbeszélnéd vele a problémáidat, rávilágítanád a figyelmét arra, hogy neked is kell kikapcsolódás, és nem esik jól ha számon vagy kérve. Ha tovább is fennáll ezek után, hogy rosszul érzed magad mellette vagy semmi se változott, akkor szerintem már el lehet gondolkodni a szakításon.
2014. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt vedd figyelembe ilyenkor, hogy találsz e nála jobbat. más nők mindenkinek vannak bajai kinek ez kinek az, az a kérdés, hogy a mostani bnőd mennyire felel meg az igényeidnek. mert ha elhagyod, nagy az esély rá hogy nem találsz jó ideig komoly párkapcsolatot stb..
2014. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MrPifta ***** válasza:
a problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket. Meg kell beszélni, mit szeretnél, ő mit szeretne, és olyan megoldást találni, ami mindkettőnek megfelelő. biztos elenged néha bulizni. Ha otthagyod, másik nőnél is előjönnek hasonló problémák.
2014. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 menta34 ***** válasza:

másfél éves évforduló? WTF?:D


Sokkal kényesebb kérdés ha már most szar a szex, mert annak nem az a jellemzője, hogy javul az évek múlásával...

2014. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szívem, a másfél év az mióta év forduló? ha 1 évesre nem kapsz vagy 2-re azt még megértem, de ez így egy kicsit kamuzóssá tette a szöveged, mintha csak a többi ilyen kérdés kitevőt parodizálnád
2014. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

gondolj 10 dologra amit nem szeretsz benne es idegesit teged. gondolj tovabb huszig... es igy tovabb. most valoszinuleg szakitani akarsz vele.

es most gondolj arra amit szeretsz vele kapcsolatban. a jo tulajdonsagaira...

most mar nem tunik annyira jo otletnek a szakitas, igaz?

ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindent meg lehet talalni, a hibakat is, es a jo dolgokat is. a kerdes az hogy te mire koncentralsz. :)

bocsi a helyesirasi hibakert

2014. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A Másfél éves dologért elnézést kérek. Arra tényleg nem az évforduló a megfelelő szó.
2014. júl. 4. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!