Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Na szóval ma szakítottam a barátnőmmel. És ő annyit közölt velem hogy ő nem lehet mással mert én vettem el a szüzességét és ez kölcsönös viszont. Meg be fenyegetett egy öngyilkossággal is hogy ő nélkülem nem tudd élni. Mennyi valóság alapot adjak ennek?

Már 2 hónapja tervezem a szakítást és csak most bírtam rá venni magamat.



2014. júl. 22. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Vigyázz a lányra! Szólj a rokonainak!
2014. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd,hogy zsaroljon!Annyira szánalmas mikor valaki öngyilkossággal fenyegetőzik!Hagyd a ..csába,ne is keresd!
2014. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég zakkant lehetett, te ismerheted, hogy mire képes mire nem, mennyire sérült a gondolkodása. Egy normális lány nem zsarol senkit, és nem akar öngyilkos se lenni. Beszélj esetleg valamelyik barátnőjével, hogy segitsen neki ezt feldolgoznia, és gondoljon arra, hogy fiatalok vagytok még egy végleges kapcsolathoz, majd ő is talál még jobbat is mint te voltál.. és utána hagyd békén, de soha életbe ne állj vele szoba, mert most ha megnyugszik, és utána elkezdesz vele kapcsolatot ápolgatni akkor visszazuhan.
2014. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezzel nagyon önzően viselkedik, csak magára gondol hogy Ő nem lenne "boldog" nélküled de mivan VELED? ha te nem érzed magad jól a kapcsolatban és ki akarsz lépni jogod van hozzá neki pedig meg kell értenie ha menthetetlen a helyzet. jobb ha megszabadulsz tőle,érzelmileg labilis és ez csak rosszabb lehet.
2014. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!