Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olvastam 2 kérdésben két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam 2 kérdésben két dolgot de eddig nem tapasztaltam szerintetek melyik lehet igaz?

Figyelt kérdés

Eddig azt mondták h vonzalom kell h összejölj valakivel és vonzalom ha ez nincs akkor semmi esély rá.

A kérdésekre adott válaszokbol viszont kiderül hogy a vonzalom csak a tstisére vonatkozik és akkor is van esély ha egyszer visszautasítanak.akk most menyik az igaz?


2011. dec. 30. 22:58
 1/9 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



/fMi a különbség a szerelem és a vonzalom között? Nem tudom eldöteni hogy melyiket érzem 19/f

2011. dec. 30. 22:59
 2/9 A kérdező kommentje:

fMi a különbség a szerelem és a vonzalom között? Nem tudom eldöteni hogy melyiket érzem 19/f


ez a két kérdés amiből kiindultam

2011. dec. 30. 22:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom az elírt szó a testiség akart lenni.


Az a baj srác, hogy ez a vonzalom téma elég tág. Ki mit tart vonzalomnak... Vannak olyan szűklátókörő emberek akik a plátói, szerelem első látásra dolog nélkül bele sem akarnak kezdeni és ők ezt érzik vonzalomnak... Manapság annyi mindenre rá lehet mondani annyi mindent...


Fejtsd ki bővebben a vonzalmat.

2011. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2011. dec. 30. 23:00
 5/9 anonim ***** válasza:
A vonzalom, amikor megdugnád. A szerelem, amikor nem első a dugás.
2011. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23:01: Igen, de a szerelem nem jön első látásra. Akkor wtf?
2011. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A vonzalom is része a szerelemnek. Anélkül csak barátok lehettek.
2011. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
persze de akkor hogy lehet az hogy nincs semmi veszve ha elsöre elutasitanak? ha a vonzalom az alapja,vagy az is kialakulhat?
2011. dec. 30. 23:48
 9/9 A kérdező kommentje:

azért ez duva gogy tényleg vanak ilyen emberek akik igy gonfolkoznak

Vannak olyan szűklátókörő emberek akik a plátói, szerelem első látásra dolog nélkül bele sem akarnak kezdeni és ők ezt érzik vonzalomnak.

2011. dec. 31. 05:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!