Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zol33 kérdése:

Hogyan szerezzem vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk barátnőmmel 7 hónap és 12 napot...a kapcsolat közben mindenjó volt leszámitva pár veszekedést...aztán sajnos szembesülnöm kellett az egészségügyi problémáimmal ami nagyon megterhelő...egyre jobban kikészültem, egyre többet foglalkoztam magammal, szinte alig figyeltem rá, sok időt töltöttünk együtt, amikor lehetett együtt voltunk, amikor találkoztunk minden jó volt és remek...de ha Facebook-on vagy telefonon beszélgettünk valamiért mindig összevesztünk, és jött egy nap mikor elmondta az anyukájának hogy milyen egészségi problémákban szenvedek...és mivel az anyukája egyészségügyibe járt azt mondta neki hogy én ezt csak hazudom mert lehetetlen hogy ilyen legyen...és szépen lassan ellenem forditotta...aznap este nagyon csúnyán összevesztünk...telefonon próbáltam békülni de nem ment..aztán az anyukája kezdett beszélni a telefonba h mekkora h*lyegyerek vagyok hogy hazudok hogy megsajnáljon, Én erre válaszoltam neki hogy én lerakom elé az orvosi papirjaimat is ha kell, és tovább folytatta..de már ugy hogy őt nem érdeklik...és igy szépen összekaptam az anyukjával...és mikor felidegesitett hogy probálja bemesélni hogy hazudok rá orditottam hogy semmiköze az egészségügyi állapotomhoz, ezért barátnőm szörnyen megharagudott... És jöttek a dolgok hogy mekkora szemét meg stb vagyok...másnap olyan fenyegetést kaptam hogy ha nem hagyom őket békén akkor megkeresnek és bajok lesznek mert hogy én ler*bancoztam ÁLLÍTÓLAG a bartnőmet és lehordtam mindennek az anyukáját(ebből egyiksem történt meg ez benne a viccesxd) és igy szépen sorra jöttek a viták hogy fenyegetett a családja meg stb..és anyukámnak sok volt az h állandóan fenyegetnek és feljelentést akart tenni....és ebből lett a még nagyobb cirkusz hogy azt hogy merjük mi megtenni...aztán pár napig még ment a cirkusz aztán szakitott barátnőm azzal mondattal hogy ha én fel akarom jelenteni a családját mert megfenyegettek többször is és zaklattak akkor én nem szeretem őt....segitsetek....hogyan tudnám visszaszerezni?.... (egy hete szakitott) 16/F

2014. júl. 24. 01:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Már sehogy, elkéstél.
2014. júl. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
miért?
2014. júl. 24. 01:48
 3/10 anonim ***** válasza:
16 évesen hogy tudsz ennyit írni?
2014. júl. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha elhiszi az anyjának, hogy hazudsz (miért tennéd?), akkor inkább próbáld elfelejteni. Sajnálom. Sok sikert és minden jót :)
2014. júl. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Miért pont az számit hogy én 16 vagyok?:) attól hogy 16 vagyok tudok sokat irni...én nem a tömeggyártásból szabadult pávák közé tartozom meg a többi közé:)

2...hát holnap találkozunk..és remélem hogy sikerül valamit alkotni:) ha nem akkor feladom:)

2014. júl. 24. 01:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy kevésbé s.gfejt
2014. júl. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én nem mondanám annak...csak szerintem ez kicsit szánalmas hogy papirokkal tudom bizonyitani hogy mi az igaz és akkor sem nekem hisz emrt hogy ő nem fordul a családja ellen...
2014. júl. 24. 02:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Komolyan, mit tudsz enni egy ennyire önállótlan, befolyásolható és a józan paraszti ész fogalmát hírből sem ismerő lányon? Nem elég, hogy TÉNYEKET hagy figyelmen kívül, még arra sem képes, hogy egymaga intézze el a kettőtök közös ügyét veled, inkább anyuci kezébe adja a telefont és az irányítást? Nem tudom, alapvetően mennyire eszes a csaj, de akár azt is meg merem kockáztatni, hogy mivel ahhoz túl gyáva volt, hogy szakítson csupán mert elhanyagoltad, teremtett egy helyzetet, amiben sokkal inkább hibásnak tűnsz, hogy meglegyen az ürügy.

Amúgy titok ennek a bizonyos eü-i problémának a mibenléte? Kíváncsi lettem.

2014. júl. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

es figyeld meg, hogy annyi csak a problema, hogy a baratnod rosszul adta tovabb az infot az egeszsegugyi allapotodrol, az anyuka meg bedurrant, hogy hazudsz. amugy mar postan elkudted a leletek fenymasolatat?:)

szerintem keress egy normalisabbat...:(

2014. júl. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A helyedben elküldeném anyjának a leleteket, és utána megmondanám a csajnak hogy ennyi volt. Ez a viselkedés gyerekes, és tuti hogy ő adta át rosszul az infót az anyjának. Szóval szerintem hagyd a fenébe.
2014. júl. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!