Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőmmel fél év után szakítottunk,de nekem ő az igazi úgy érzem mellette kell lennem.

A fő ok az volt a szakításra,hogy túlságosan is féltettem magamhoz akartam láncolni.Találkoztunk elég sokszor még azután is és ma is találkoztunk és megcsókoltuk egymást...visszacsókolt,utána felhívtam és mondta hogy legyek túl mert nem fogunk helyre jönni. De nem tudom elfelejteni mellet a helyem,szeretem. Szeretném a tanácsotokat kikérni,hogyan tudnám visszahódítani,hogy belém szeressen újra,és együtt legyünk?

17



2014. máj. 25. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell senkihez túlzottan ragaszkodni, magunkhoz láncolni pláne nem. A kapcsolatnak a felek önkéntes, szabad akaratából, vonzódásból kell létrejönnie, különben megette a fene.
2014. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre rájöttem már bánom hogy igy csináltam,de helyre akarom hozni vissza akarom kapni ehhez kellene tanácsok,de azért köszi.
2014. máj. 25. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezen pont nem azzal fogsz változtatni hogy vissza szerzed. Egyszerűen túlbuzgó vagy, a nők nem szeretik ha megfojtják őket. Teret kell nekik engedni. Viszont erre te mindaddig képtelen leszel, amíg nincs egy normális életed.


Meg kell tudni állni a saját lábadon is. Nem azért kell egy barátnőt szerezni hogy legyen kire tapadni. Egyébként fél év az még semmi, pláne 17 évesen. Ha ilyen hamar szakított veled, akkor még ha te úgy is érzed hogy számodra ő az igazi, számára te nem vagy az.

2014. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!