Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túlreagáltam ugyan a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam ugyan a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sok lenne leírni, anniyt mondok, hogy egy hétig sem tartott, kétszer találkoztam vele, de mindkétszer smároltunk meg ölelkeztünk (a második alkalommal eléggé durván jól...), meg mondjuk egymásnak sokszor, hogy "szeretlek", minden nap végig Facebookon beszélgettünk, de nem volt igazán párkapcsolat, csak alakulóban volt. Aztán egy kicsit féltékeny barát miatt később letiltott, csak Málhán beszéltünk valamennyit, meg haverom ráírt, állítólag összeszedi a gondolatait, meg elhamarkodott döntés volt ez neki. Én viszont nagyon le vagyok törve már három napja, nem tudom, mikor lesz vége, és hogy találok-e egyhamar valakit, aki iránt tudok érezni valakit. Ugyanis úgy érzem, jobb ember vagyok, ha találtam valakit.

2014. júl. 25. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, hasonló helyzetben voltam már én is, rossz érzés amikor így pofára ejtenek vkit, egy pár napig , hétig gyötörni fog de majd megszokod, de haggy magadnak időt, míg egy másik kapcsolatba belekezdesz!
2014. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2014. júl. 25. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!