Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyiket választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lencse :D kérdése:

Ti melyiket választanátok? Azt a fiút aki ugyan olyan idős mint te vagy azt aki 3 évvel idősebb? Más különbség nem nagyon van köztük.

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
"Más különbség nem nagyon van köztük." LOL
2014. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egyiket se, lol.

egyiket se ismered te kis lencse!

2014. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs különbség köztük agyban, érzelmi szinten, stb stb, akkor a velem egykorút - mert mégiscsak egy "együtt" nőttünk fel. Három év lehet sok is, pláne ebben a felgyorsult világban.
2014. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A második variáció. 15/l
2014. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez könyü. Amelyiket szeretem.
2014. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Más különbség nincs köztük". Ezt mondjuk nehezen hiszem, senki sem egyforma. Azt választanám aki szimpatikusabb, akivel jobban el tudok beszélgetni, akivel jobban érzem magam, akihez jobban vonzódom.

Kérdés persze hány éves vagy, mert pl 14 évesen ne akarj egy 17 évest :)

2014. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2014. jún. 20. 15:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Amelyikhez jobban vonzódom. Olyan nincs oly egyformán két különböző emberhez...


Én pl 3 évvel fiatalabbat választottam életem párjának:D egyszerűen azért mert különb volt bármelyik pasinál akivel addig találkoztam. Helyesebb , okosabb, imádni valóbb mint az akikkel előtte dolgom volt. Ennyi. A korát meg leszartam magasról, mert nem lényeg, mivel érettebb agyilag, nem csak a kortársainál, de 2 idősebb expasimnál is....

2014. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 azóta is együtt vagytok?
2022. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!