Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal,mert már mozdulni sem tudtam tőle.Folyton rajtam lógott,pl nem tudtam elmenni Wc-re mert megállt az ajtóban és addig nem engette hogy be csukjam az ajtót amíg meg nem csókoltam,ha lementünk pl kutát sétáltatni akkor meg volt sértődve ha nem fogtam végig a kezét.Ha közösségbe mentünka akkor meg az volt a baja h nem voltam folyton a szájába és ölelgettem halálra. Sehogy nem akarta megérteni h ha közösségbe megyek vele azt nem azért teszem h a nyakán csüngjek(vagy fordítva). És most hogy szakítottam vele,sírt és megfogadta h minden áron vissza szerez,kb 20 percig ált az ajtó előtt mire elment,meg "nem akart alengedni". Rosszul tettem h szakítottam vele?

2014. aug. 4. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2014. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Majd kinövi (remélhetőleg), ha felnő... Jól tetted, majd másnál megtanulja, hogy nem fojtjuk meg azt, akit elvileg szeretünk :)
2014. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ma is rámírt hpgy nagyon hiányzok neki,de nem tudom h válaszoljak-e rá...
2014. aug. 4. 15:50
 4/15 anonim ***** válasza:
Néha nem értem az ilyet. Na meg veszèlyes. Nehogy átcsapjon őrültbe. :/ De amúgy jól tetted. Csak kín volt mindkettőtöknek.
2014. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
16 vagyok ő meg 17
2014. aug. 4. 15:51
 6/15 anonim ***** válasza:
mond meg neked mellette a szabadság hiányzott és végre együtt vagytok mindig is erre vágytál :)
2014. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Volt néha olyan mikor kicsit megijedtem tőle,hajlamos néha a hirtelen hangulat váltásra ha valamit nem ért,de ilyenkor általában a falba ütött vagy földhöz vágta a táskájá vagy ilyesmit.
2014. aug. 4. 15:57
 8/15 anonim ***** válasza:
édes istenem......hogy lehet így viselkedni... osszad már le egy kicsit komolyabban..
2014. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól tetted. Annyit még megérdemel, hogy neten leírd neki ezeket, hogy mi nem tetszett neked, mert ezekből remélhetőleg tanul majd, és a következő csajra nem fog ennyire tapadni. Azt viszont ne hagyd, hogy visszakönyörögje magát, sőt, szerintem kerüld egy ideig, mert képes lesz bemagyarázni magának 1-1 kedves köszönés, vagy mosoly után, hogy van még esélye.
2014. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki ezeket,de az a baj hogy az a típus aki addig szereti a másikat amíg nem talál valakit a helyére...de mivel nem keres mást így ez elég sokáig tarthat :/
2014. aug. 4. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!