Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul tettem, hogy a haverjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy a haverjának elmondtam?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt barátommal nagyon féltékeny az egyik haverjára pedig gyermekkora óta ismeri. Semmi különösen nem viselkedik velem a fiú, de a barátommal már minimum 2 hónapja folyamatosan veszekedünk próbáltam megbeszélni mindent megtettem, de nem tudom megoldani és ma felkerestem a haverját és beszéltem vele fel volt háborodva rosszul esett neki.:( Azt mondta, hogy beszélni fog barátommal, hogy ne csinálja ezt, mert nem akar tőlem semmit amúgy neki is van barátnője. Lehet hibáztam nem tudom, de megkönnyebbültem kicsit.

2013. ápr. 26. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj rosszat nem tettél hanem a párod követi el a hibákat. Magával fog kicseszni, ha féltékenykedik. Ha ezen kiakad, mert elmondtad neki akkor a párod kezelhetetlen.
2013. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem a barátod mindenképp mérges lesz, mert a háta mögött ügyködtél....


ráadásul tudod hogy féltékeny és te erre kettesben meghitten beszélgetsz a haverjával...nem mintha történt volna bármi, de ő ezt fogja hinni!


egyébként ha ennyire betegesen féltékeny ok nélkül, előbb utóbb tönkre fogja tenni a kapcsolatot. én legalábbis így jártam fiatal koromban.


hálát adok az égnek hogy a férjem nem ilyen féltékeny típus. eleinte ugyan volt rá példa, de csak mert sokat lógtam egy osztálytársammal. pedig nem volt köztünk semmi.

de én csak egyszer beszéltem vele hogy nincs oka féltékenykedni és megértette!!!! és sose veszekedtünk ilyenek miatt....


szerintem itt más is van. a barátod nem bízik benned! így viszont nem fog sokáig működni.


beszéld meg vele hogy hagyja ezt abba mert nagyon nem jó veszekedős párkapcsolatban élni!


27/N

2013. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát nem örült, de elmondtam neki. hiába beszélek neki, hogy hagyja abba de nem hagyja :( most meg megakarja tiltani, hogy a haverjával egy helyen legyek, nem értem már ezt:(
2013. ápr. 26. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Az nem élet, hogy megtilt téged. Rab vagy neki?
2013. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát már én sem tudom. Nem értem be van zombulva :/ Mit kellene tennem ?
2013. ápr. 26. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:

nem tilthat meg neked semmit! ne hagyd magad! ez a pasi rád fog telepedni, tényleg ne hagyd magad! hidd el jobban jársz..... nekem is volt ilyen pasim, én 10 hónapig bírtam aztán ugyan volt más oka is de ez is közre játszott abban hogy végül dobtam! Meg akarta tiltani hogy a haverjaimmal lógjak.... hát tudod mikor!


nem szabad hagyni mert rádtelepszik. az ilyen pasi egy idő után még erőszakos is lehet!!!!!tapasztalat.


27/N

2013. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igazad van
2013. máj. 11. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!