Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki tud segíteni? Komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segíteni? Komoly bajom lehet!

Figyelt kérdés

3 éve járunk a barátommal, sose volt teljesen jó az egész, az elején is szakított már velem egyszer, de én végig szerettem azt biztos. Voltak persze szép pillanatok, de az utóbbi pár hét szinte pokol, megint szakított velem mert, hogy már nem szeret (most már végleg), és annak ellenére, hogy mennyit bántott már engem, és én is tudom, hogy nekem kellett volna szakítani, visszakönyörögtem magam... meg ő is nagyon sírt, szóval mondta, hogy akkor lehet csak szeret még. Azóta megint rossz, folyton bánt, és már olyan dolgokat megenged magának, tegnap azt mondta, hogy ne menjek hozzá mert nem akar velem foglalkozni (1 hete nem találkoztunk), én ráraktam a telefont, és 1 napja nem hív vissza.. illetve már új csajokat néz, ezt is tudom..én remegek, minden bajom van.

MINDENKI azt mondja, hogy már 1 éve ki kellett volna dobjam, de egyszerűen szeretem illetve lehet van egy "betegségem", valami szorongás lehet, hogy nem tudok egyedül lenni.... egyszerűen fosok, hányok, remegek, legutóbb is 5 kilot lefogytam :( és ennyi rossz és megalázás ellenére és inkább azt választom, hogy legyünk együtt, csak ne szakítson velem mert nem bírok egyedül lenni! Sok barátom van és sokkal is találkozom mindig, de valahogy nekem erre szükségem van, hogy legyen egy "hát támaszom", pedig elég önálló vagyok az élet minden területén. Segítség! Miért van ez... miért nem tudom otthagyni, mi ez a betegség, ez hogyan gyógyítható, menjek el pszichológushoz? A szobában egyedül se tudtam lenni napokig mikor szakított.. pánik rohamok jönnek rám.

Köszönöm :(

24L



2014. aug. 6. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos.bezárták az összes diliházat, nagy hiba volt
2014. aug. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Menj el pszichológushoz szerintem, az csak segíthet. De muszáj kidobnod, mert ez nem állapot így. Addig nem lesz jobb míg nem mentek szét végleg.
2014. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Milenne hogyha ,továbblépnétek,mert ez egy reménytelen kapcsolat és hülyeség.Az érzéseiteken pedig uralkodjatok már ne az rajtatok,mi lesz veletek a jövőbe.A vak is látja hogy ennek a kapcsolatnak az első szakításnál már vége volt,azután pedig kínlódás.
2014. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 October15 ***** válasza:
72%
Asszem ez a gyk szintet magasan meghaladja. Pszichomókus nem ártana. Mondjuk az is megér 1 próbát, hogy nemes 1xűséggle újítasz 1 pasit aztán a másik nyilván ki lesz dobva ha meg feléd sem néz akkor még azt is megspórolod. Igazából barátaidnak igaza van így kijelenthető, hogy tök m1 mit csinálsz nem minősül szemétségnek.
2014. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mast is hagytak mar ott, nem esett jol, de tuleltuk.

A rinyalas nem segit!

Foglald el magad, ne ulj otthon, nyar van, tessek maszkalni, lehetoleg tarsasaggal, vagy egy baratnoddel.

A pszichologus segit, de te kell tultedd magad ezen!

2014. aug. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ha ennyire semmibe vesz akkor ne ragaszkodj ennyire hozza..te is keress mas fiukat akik komolyan is vesznek es.nem csak jatszanak veled..es ne beszeld be magadnak hogy beteg vagy:) keresa valami hobbit menj sportolni vagy valami hogy lekosse az idődet hogy ne vele foglalkozz nekem ez segitett remelem neked is :))
2014. aug. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt miėrt sirsz a "köszönöm után?: D
2014. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz ezzel elmenni,hülyeség ezt magadban kell túltenned.ezen a pszichológus sem segít,mert ő beszélhet meg tanácsolhat neked dolgokat,de az már rajtad áll hogy mit teszel.Tedd fejben rendbe,és inkább lépj ki ebből az értelmetlen kapcsolatból,fölösleges időpazarlás.
2014. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hogy-hogy még élsz?
2014. aug. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen túlságosan függsz a kapcsolattól, és attól teszed függővé a saját boldogságodat. Magadat sivatod tök feleslegesen. Az exem pont ilyen volt, nagyon nehezen viselte el, hogy szakítottam vele.
2014. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!