Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toncsi55 kérdése:

Lenne egy olyan kérdésem szórakoztam egy üveggel és egy kis levegőt siketült a végbelemen keresztül a belembe jutatni és azóta enyhe rosszulét ls hányinger környékez lehet valami komolyabb bajom? Komoly válaszokat kérek ez nem vicces!

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fingjál, akkor kijön (ha nem sérült meg a bélfalad, akkor nem lesz gond, ez csak pszhihés)
2014. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

EJJJNYE!


Nem, majd rendbejössz. Szedj be görcsoldót, s pihenj le.

Legalább lány vagy? :D

2014. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
még tegnap este történt és este elég szarul voltam olyan mintha a beleim görcsbe lennének és már fingottam elég sokat
2014. jan. 7. 16:12
 4/13 A kérdező kommentje:
19 ki akartam a lukam mosni csak rosszul sült el
2014. jan. 7. 16:14
 5/13 A kérdező kommentje:
és ha a belemmel vmi van az mennyi idő míg jelentkezik komolyan úgy kb tegnap 18 óra körül történt és utána a belem elég rendesen forgott orvoshoz nem ártana fordulnom v helyrejövök?
2014. jan. 7. 16:16
 6/13 anonim ***** válasza:
ha ez komoly,akkor nem ártana egy doki
2014. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jön az ki, irány az orvos.
2014. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem is menj orvoshoz.
2014. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ha holnapig nem változik akkor majd megyek 24 órán belül jelentkeztek volna kegyetlen fájdalmak és vettem be gyogyszert görcsoldót meg hányingerre és elmult szal sztem semi gáz nincs
2014. jan. 7. 17:34
 10/13 A kérdező kommentje:
és az orvos mit tud ez ellen kezdeni?
2014. jan. 7. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!