Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lehet az ex csajommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az ex csajommal?

Figyelt kérdés

Írt nekem születésnapomkor (nem facen, hanem SMS-ben)és abból lejött, hogy rendszeresen nézi a face oldalam. És az SMS normális hangvételű volt "Szia kedves -azénnevem- nagyon boldog szülinapot kívánok Neked, és jó bulit holnapra!"


Azért megdobbant a szívem... Fél éve történt a szakítás, de még nem tudtam túl tenni magam. Első, igazán nagy szerelem volt. És igaz, hogy nagyon megbántott a szakításnál, de majdnem 1 évet együtt voltunk, és sok szép emlék van arról az időről. Szerintetek próbálkozni akar? Mert írhatott volna facen annyit, hogy "boldogot".


Trollok kíméljenek!



2014. aug. 11. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet probálkozni akart, ha te is ugy érzed, beszélj meg vele egy randit és beszélgessetek, akkor biztos teljesen tudni fogod, mit is akart. Ennyi esélyt lehet adhatnál neki.
2014. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kedves akart lenni. Ne gondolj többet bele egy sms-be,mint ami...

Max. próbálkozhatsz beszélgetést kezdeményezni,hogy mi a helyzet vele,ilyesmi,de ha távolságtartó,akkor vedd a lapot,és ne erőltesd.

2014. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaja, kétesélyes a dolog. De ha haragban váltatok él, ez ahhoz képest nagy előrelépés.
2014. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, nagyon megbántott. Szóval nem tudom mi van... A szívem azt mondja írja neki, de az eszem azt, hogy "hagyd, újból meg fogja tenni"
2014. aug. 11. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eszedre hallgass!!! Ha annyira akar próbálkozni, úgyis kapsz majd jeleket.
2014. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hagyd a szarba! bocsi hogy ezt írom de én törődtem vele, változtattam magamon sok mindent, mindent megtettem érte, és most itt szívok már 8 hónapja minden egyes nap egy kínlódás mert mégse úgy sült el ahogy szerettem volna most nézhetem végig ahogy egy fiúval együtt van :( lépj tovább... hidd el idővel jobb lesz :)
2014. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!