Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudassam az ex csajommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam az ex csajommal hogy megváltoztam? Van neki pasija 1 éve . De azért szakítottunk mert gyerekesen viselkedtem (szerinte) szóval hogy tudassam vele hogy megváltoztam . Beszélgetés kizárva mert nem beszél velem ez miatta :/

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti a pasiját nem fogja érdekelni veled mi van, úgy kár lesz a gőzért, ha azért akarod neki megmondani, hogy visszaszerezd.
2014. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 éve kapcsolatban van. Innentől egyszerű: ne keverd a szaart.

Nyilván azért van vele, mert szereti. Lehet, hogy megváltoztál, de ami történt, az megtörtént, az élet megy tovább. Az életben pedig nem lehet mindent semmissé tenni. Nem fogja a fél életét otthagyni csak azért, mert te úgy kívánod.

2014. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már pedig beszélgetés útján szokták ezt tudatni, szal így reménytelen...
2014. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És szerinted miért hinné el, h megváltoztál? Ahhoz idő kellene hogy bebizonyítsd, hogy nemcsak a szád jár. Tudsz rá legalább egy jó érvet miért pazarolná az idejét ilyesmire? Szóval én nem fecsérelnén erre az időmet, hanem keresnék valaki mást. Egyszerűbb mindenkinek.
2014. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy az ex "csajodnak" nevezed, az is sokat elárul…bocs, de nem hinném, hogy szereted.
2014. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a megnevezésnek nem feltétlenül van jelentősége.ma minden fiatal így beszél.
2014. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!