Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex barátnőm újra és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátnőm újra és újra vissza akar jönni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hete szakított velem, mivel emgyek főiskolára és nem működne. Ettől függetlenül én megpróbáltam volna vele.

Telefonba elmondta, hogy vége, meg hogy mennyire nehéz döntés volt, és másnapra letiltott engem és a legközelebbi ismerőseimet, hogy véletlenül se tudjak róla... Persze ez kis város, hallottam, hogy egy hete már mással van, de csak a szex megy, a gyerek nem szereti.

Ezek után miért van pofája engem hivogatni, és sirdogálni a telefonba, hogy én mennyivel jobb voltam a mostaninál?

Mit tegyek? akárhányszor felhív, csak a sebeket szakítja fel.



2014. aug. 12. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldd el a francba, mondd neki, hogy mással szórakozzon.
2014. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat nem olyan, mint egy könyv, hogy ledobom az előzőt, mert valami baj volt vele, elkezdek egy újat, jó benne valami, de úgy egyébként szar, és inkább az előzőt folytatom...

Ő döntött, nem jött be. Mindennek következménye van. Most már el tudná viselni, hogy Te messzebb tanulsz?

Ha visszafogadod, akkor azt lehet úgy is nézni, hogy "megcsalt". Tudom, hogy kicsit hülyén hangzik, de kipróbált mást, nem jött be. Ő mit tenne fordított helyzetben?

2014. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ez egy r*b*nc féreg. Felhív küld el a fenébe mert csak addig lesz veled míg nem talál mást. Én megkérném hogy hagyjon békén felejtsen el, és ha nem akkor telekürtölök a kis várost mekkora egy r*b*nc...
2014. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Önzőség amit csinál, folyamatosan mondja hogy ez és ez mennyire hányzik. De tényleg ez az ő döntése volt, szép kis híre lesz szerencsétlennek, az a baj kicsit sajnálom, de én lennék veréb, ha visszafogadnám ezek után. Undorító, bemondta, hogy azt akarja, hogy most neki hiányzom és ő is hiányozzon nekem..
2014. aug. 12. 13:45
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Röhögj bele a telefonba és mondd neki, hogy keressen másik palimadarat. A nők nem szenvednek ám emiatt, csak megjátsszák, mert kell nekik valaki, aki nyalja a seggüket. Ha nincs senki a láthatáron, akkor bepánikolnak és megy a hiszti. Egy igazi férfinek erre nincs se szüksége, se ideje, se idegrendszere.
2014. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van még egy olyan alternatíva, hogy visszafogadod, reszeled, amíg tudod, aztán mész fősulira, és előtte közlöd vele, hogy Sajnálim, nem fog működni. Így neked is jó lesz egy darabig, fősulin meg beújítassz egy normális csajt. Ő meg megkapta, ami jár neki. :D
2014. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt csak a gyenge emberek teszik meg, amit az utolsó írt. Azok, akik hagyják magukat puszta vágyak által vezérelni.
2014. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy max barátok lehetünk, én nem akarok tőle semmit. Szerintem korrekt volt, bár még ennyit se érdemel.
2014. aug. 12. 17:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól csináltad, bár tényleg nem érdemli meg, ezt sose felejtsd el.
2014. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A moziban is megnézed kétszer ugyanazt a szar filmet?
2014. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!