Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tovább? mégis mit akar? Játszik vagy összevan zavarodva vagy már nem érez semmit? (nem azért irtam hogy durva hangnemet kapjak vissza csupán tanácsra van szükségem.

Figyelt kérdés
2 hónapig woltam egy fiúval együtt wkiwel elég sokat weszekedtünk összevesztünk szakitottunk de a végén mindig kibékültünk. vágott a fejemhez olyan dolgokat mindig hogy nem szeret nem akar welem lenni aztán ez mindig megváltozott amikor találkoztunk vagy együtt woltunk.párkapcsolatunkban elég furcsán viselkedett és kétértelműen mert pl nem ölelgetett puszilgatott stb vagy ha együtt aludtunk nem bujt oda hozzám csak már az utolsó 2-3 hétben elég sokat woltunk együtt én erreis gondoltam hogy talán ezis volt a baj .. én woltam az első komoly barátnője elég furcsa és kibirhatatlan természete wolt a srácnak hangulatingadozásai komoly szinten wolt hogy egyiknap a csillagoka tlehozta volna nekem másiknap wiszont rámsem nézett elég önbizalom hiányos és lelkileg ahogyan kiismertem picit megviselt... elég sok dolgon keresztül mentünk együtt de amikor ugywolt mindig mondta hoogy szeret hogy más lány nem tudta megfogni volt hogy olyan dolgokat vágott hozzám hogy mit akarok még tőle vagy pl sirt elég furcsa természetű volt .. viszont terhes vagyok és ő ezt tudja .. a bababátis egyszer megfelé tartaná egyszer nem elég sok fiu legyeskedik köröttem de viszont erre én egyiknek sem adok okot ő viszont nagyon féltékeny barátnőim sincsenek már elég sokan akartak minket szétválasztani állitólag emiatt szakitottunk .. mert ő nem birta hogy mki irogatott,kavart de viszont ez sztem nem ok mindig azt mondogatta hogy ő nem érdemel meg engem mert én túl jóvagyok..1 hete körül egy rendezvényt wolt náluk ahol megismertem a mostoha anyukáját akiwel elég jó wiszonyban wan akkor este ittak stb és olyan dolgokat wágott a fejemhez hogy nem akar welem lenni nem szeret csak én ezt nem értem meg nem bir elviselni sem a stilusomat semmimet elmondott minden féle rossznak mondta hogy haggyam már békén nem birom felfogni hogy nem akar engem az este már nem tudtam hazajönni de másnap reggel eljöttem ő meglepő arccal és szinte megbánó módon jött utánnam hogy hová megyek mért megyek el én eljöttem és aznap még bekerültem a kórházbais .. ő egyből irt hogy mivan velem mitörtént bocsánatot kért ahogyan viselkedett welem részeg woltakkoris azt mondta tönkretettem az életét és hogy én boldog wagyok de ő nem én ezekkel nem törődtem másnap wiszont azt irta hogy nem illünk össze és tegnap pedig hoggy nem bir elviselni de tegnap is ivott barátaimtól valamikor kérdez hogy beszélnek e velem azt irja nekik kivan de viszont engem jár le. tegnap beszélgettem a mostoha anyukájával és mesélte hogy amikor eljöttem aznap senkihez nem szólt mindenkivel ugy beszélt mint a kutyával azt mondta hogy sajnál és hogy durván viselkedett magában egyedül ült senkivel sem foglalkozott. most pedig szinte lesem szar mintha nem érdekelném alig ir alig figyel rám. fogalmam sincs mit tegyek és hogy mégis miért teszi ezt velem? mindenkinek azt mondja befejezte deha valami történik velem azonnal érdeklődik szomorú és megvan viselve mégis mit tegyek bonyolult ez de viszont segitségre lenne szükségem,tanácsra. miért csinálja welem ezt? wagy már nem szeret??
2014. júl. 1. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
..az emberek 89%-a nem tudta felidézni a történetet elolvasás után mivel a "w" egy olyan betű ami fokozza a stresszt
2014. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1.nek..mire elolvastam rá kellett gyújtsak..
2014. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt történt ennyi minden? És még terhes is vagy?

Uhh. Ebből normális,kiegyensúlyozott kapcsolat a büdös életbe nem lesz...

2014. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hm .. Annyira kedvesek tudnak lenni az emberek néha hogy az már súlyos szerintem ha valaki segitséget és tanácsot vár akkor nem ilyen választ vár vissza :) de köszönöm jóakaró válaszaitokat! ;)
2014. júl. 1. 14:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a baj,h ez így túl bonyolult,h egyszer ilyen,egyszer olyan.

Ahhoz,h működőképes legyen egy kapcsolat kell két ember,aki éretten áll a dologhoz,illetve kell legyen kettő közt normális kommunikáció.

Hogy ő szeret-e vagy sem,vagy most mi van,mit miért csinál,az jó kérdés.

Le kellene ülni átbeszélni. Főleg,ha kisbabád lesz.

2014. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és hogy időt szántál rá,hogy elolvasd! :) Igen,de viszont vele elég nehéz mert kerüli a komolyabb beszélgetéseket kitér előle és ezértis nem tudom mit tegyek.. adjak-e időt neki vagy inkább haggyam az egészet? Mert nekem már azis megfordult a fejemben,hogy elvetetem a picibabát ahogyan ő is mondta és megszakitok vele minden kapcsolatot,viszont ez nehéz mert szeretem őt ..
2014. júl. 1. 14:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne a baba dolog,azt mondanám,hagyd,felejtsd el,(tudom mondani könnyű..),de jobban járnál. Így viszont mindenképp beszélnetek kéne.

Viszont,bocs,de én úgy látom,h ezaz emberke elég éretlen,és sztem ez nem fog csak úgy megváltozni. Szóval ha tegyük fel,együtt lesztek,és még baba is lesz,sztem ugyanígy egyszer ilyen lesz,egyszer olyan. Ami nem lenne jó se neked,se a gyereknek.

2014. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te mit szeretnél a babával am? Megtartani,elvetetni? Tudnád e abban az esetben is nevelni,ha egyedül kellene? Stb. Ezek mind fontos kérdések.
2014. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyedül biztosan nem,ezen már énis elgondolkoztam,hogy ha most ilyen lehet,hogy később ha babánk lenne szemernyit sem változna,hanem ugyan ezt a gyerekes viselkedést folytatná. A picibabát természetesen szeretném,mert család,gyerekcentrikus vagyok és épp ez az. De viszont már most nem magamra kell gondolnom,hanem arra a pici életre,akinek életet adnék mert ő ugyan ott szenvedne,ahol én! Ámbár még nem vagyok annyira idős terhes és éppen ezért gondolkozom rajta,hogy a legjobb megoldása ennek az egésznek az lenne bármennyire nem szeretném,hogy elvetetem és elfelejtem őt! Mint,ahogyan az előtted szólókis irták normális,kiegyensúlyozott kapcsolat nemlesz,még pedig azért mert ő érettlen,hangulatingadozó nem is kicsit és egy kapcsolat bizalom,hűség,összetartás,őszinteség talpraesettség kérdése,ha ezek nincsenek meg,ingadozó akkor semmi értelme az egésznek! :) Igazán kedves vagy,köszönöm a válaszodat!
2014. júl. 1. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!