Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem kérte meg a kezem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kérte meg a kezem, mit gondoljak és mit tegyek?

Figyelt kérdés
5,5 éve vagyunk együtt a párommal, a nyaralásunk előtt 1,5 hónappal elhúzta előttem a mézesmadzagot, hogy el fog jegyezni a nyaralás alatt. Én nagyon vártam minden nap, de sajnos elmaradt a lánykérés. Ott egy világ omlott össze bennem és azóta nagyon érzékeny vagyok minden apróságra. Soha nem gondoltam volna, hogy az a férfi aki állítólag szeret engem és én vagyok neki a legfontosabb, az egyszerűen elfelejti... Mert ez volt az első indok, hogy kiment a fejéből. Annyira szeret és annyira össze akarja kötni az életét velem, hogy kiment a fejéből amit ígért... Férfiak, ez mit jelenthet? Lehet naiv a kérdés, de én szeretem őt, viszont nem tudom ezt a csalódást feldolgozni. 29 éves vagyok. El lehet felejteni egy ilyet a nagy szerelem, szeretet közepette??

2014. aug. 30. 11:01
1 2 3
 1/21 LazyJones ***** válasza:
100%

1: el lehet bizonytalanodni

2: el lehet felejteni bizonyos kellékeket, amik nélkül nem lenne igazi a leánykérés

3: szervezési, anyagi, logisztikai és egyéb problémák miatt elcsúszhat BÁRMI. Mondjuk nem lesz kész a gyűrű, rossz méretet gyártanak, bármi ilyesmi.


+1: 5.5 év alatt nem jutottatok el odáig, hogy ezt ne velünk beszéld meg, hanem vele, hogy a válaszát hidd el, bízz benne, elvégre épp hozzá akarod kötni az életedet? Ha tényleg olyan nagy a szerelem egy elmaradt lánykérés TÉNYLEG elég indok ekkora lelki törésre?

2014. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Na ne nevettessen mar. Kiment a fejebol az eljegyzes?:D amugy az sem ertem, hogy ezt miert kell elore bejelenteni.

Azert te se zuhanj meg tulsagosan.

2014. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Baromság volt előre bejelenteni, hogy majd eljegyez téged...
2014. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ezen akadt meg a szemem. Lánykérést bejelenteni? Semmi meglepetésereje nem lett volna, sőt... Lehetséges, h majd bejelntés nélkül kéri meg a kezed, h jobban örülj neki és ne számíts rá... A másik meg, ha már ennyi ideje vagytok együtt, akkor miért nem vele beszéled ezt meg??
2014. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rosszul esik, de mi nők teljesen máshogy működünk, mint a férfiak, én ezt tapasztaltam! Te attól a pillanattól izgatottan vártad a nagy napot, és ezerszer elképzelted, hogy fogsz majd igent mondani..... ő meg jelezte a szándékát, aztán valószínűleg elsodorták a mindennapok. Nem akarom őt mentegetni előtted, de nyilvánvaló, hogy szeret, fontos vagy neki, különben fel sem merült volna benne, hogy el akar venni, de - bocsánat a férfiaktól -, egy pasi igenis tud annyira bamba lenni, hogy egyszerűen eltelik a nyár fölötte. Ettől még ugyanúgy el akar venni, egyszerűen csak nem tűzte ki magában a konkrét napot, csak annyit, hogy majd a nyáron....a nyár pedig szépen eltelt. Butaság volt előre bejelenteni, de ne haragudj rá, nem ér annyit ez a dolog.


Nekünk úgy volt az eljegyzésünk, hogy megbeszéltük, hogy elutazunk nyáron Velencébe, és ott a tengerparton húzzuk fel a gyűrűt. Tehát nem volt meglepetés, hanem tudtam róla, de így is szép és jó volt.


Szerintem, ha újra szóba hozza, akkor kössétek valami konkrét naphoz, pl. karácsony, és akkor nem lesz ebből probléma.

2014. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted...mi 7 éve vagyunk együtt. A párom és anyu is elég furcsán viselkedtek az utóbbi 1-2 hónapban, főleg ha felkerült ez a téma. (Elég sűrűn előjött, mert mostanában nagyon sok ismerősünknél volt eljegyzés). Teljesen úgy jöttek ki a dolgok, h nem csak én, de még a bnőim is biztosak voltak benne, h az évfordulónkon megtörténik. Az évforduló is különleges volt szóval ezért is biztos voltam benne. De nem történt semmi...azóta csak úgy vagyok, olyan "üresnek" érzem magam és naivnak, h megint azt hittem hogy...de aztán mégsem :( Teljesen átérzem amit te. Én is gondolkoztam rajta h kiírok egy ilyen kérdést, de nem akartam h ismeretlenül "anyázzanak" és fikázzák a párom :/
2014. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha más téren nincsenek problémáitok,akkor nem kell ezt annyira felfújni szerintem.Gyűrű nélkül is szerethet téged.Egy erős és jó kapcsolatot nem ronthat el ilyesmi.

Az enyém például alapból rossz volt,az ígérgetés meg csak tetézte a dolgokat.Viszont az más helyzet volt,eleve nem működött,sem gyűrűvel,sem gyűrű nélkül.

2014. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ennek a fazonnak te nem leszel az asszonya:)
2014. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Beszéltünk róla, persze, hogy beszéltünk. Csak aki azt mondja, hogy elfelejtette, kiment a fejéből, nem tudja a gyűrűméretet úgy, hogy kaptam már ajándékba gyűrűt és még passzolt is és anyagi oka nem lehet, mert tudom, hogy nem, ez így egy kicsit sántít nekem. Valahogy mostanában minden velem kapcsolatos dolgot elfelejt. És rosszul esik. Egyáltalán nem töri magát. Arra számítottam, hogy talán itthon történik meg a dolog pont a meglepetés miatt, hogy érjen váratlanul. De semmi. Az érzésem az, hogy csak ellébecol ebben a kapcsolatban. Én már gyereket is szeretnék, ő nem igazán. Ő most úszkál a sikerben, mert sok régóta várt dolog megvalósult. Egyszer, a kapcsolatunk elején is volt egy nagyobb sikerélménye, aztán elszállt mint a győzelmi zászló, nagy kudarc, sok kellemetlenség következett de együtt túléltük. És dezsávüm van. Igazából azt hittem, hogy egy férfinak fontos, hogy a nő akkor is társ legyen amikor szar van, legyen tüzes az ágyban, főzzön jól, legyen a barátja is, motiválja őt. De hiábavalónak érzem az eddigi kitartásomat, ha ennyire felejthető vagyok. Ez borzasztóan megalázó egy nőnek és szánalmasnak érzem magam. És amikor ezt elmondtam neki, a reakció még kiábrándítóbb volt. Hogyan tudnék segíteni, hogy ne így érezd magad, ennyi volt... Semmi önálló gondolat, egy kis kreativitás, vagy valami... Ja de igen, kaptam egy doboz csokit... Le voltam nyűgözve. A kérdés egyébként teljesen jogos, hogy miért nem vele beszélem meg. Nos, úgy gondolom egy doboz csoki még pillanatnyi tűzoltásnak is kevés. A beszélgetésnél pedig én feltárom a legmélyebb érzéseimet, ő meghallgatja és mint aki némasági fogadalmat tett nem mond semmit, csak amit már tudtok. És még annyit, hogy szétszórt és figyelmetlen de még megkérheti a kezemet akkor amikor majd nem számítok rá. Csak ez így már tök gáz...
2014. aug. 30. 11:53
 10/21 A kérdező kommentje:
8-as, pontosan így gondolom én is. Szomorú... De amelyik férfi ezt elfelejti, ott valami ok is van. Csak akkor ezt úgy illik, hogy elmondom.
2014. aug. 30. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!