Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megmagyaráznátok ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmagyaráznátok ennek a logikáját?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom.Titokban regizett a facebookra és flörtölt más lányokkal.Véletlenül rajtakaptam.Megharagudtam, szakitottam vele, aztán aztmondtam neki hogy beszéljük meg, és ő aztmondta hogy nem akarja megbeszélni, ha szakitottam vele akkor legyen vége.

Együtt lakunk, négy éve vagyunk együtt.

Én megakartam bocsátani neki ezt, és most meg ő van megsértődve, mintha én bántottam volna meg.

Aztmondta hogy elköltözik.Ez kevésbé zavar.Inkább azt nem értem, hogy miért nekem kell lelkiismeretfurdalásom legyen emiatt, főleg, hogy én semmi rosszat nem tettem.Vagy igen?



2014. aug. 31. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sz*rd le. Nem kell lelkiismeretfurdalásodnak lennie.

Ha menni akar, menjen. És ne engedj a manipulációnak :)

2014. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tökfilkó az a pasi.
2014. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt még nem tudjátok hogy mi volt köztünk a négy év alatt.Ki mennyi áldozatot hozott. Jaj és nem ez volt az első alkalom hogy ilyen dolgokat tett, és én elnéztem neki.Állitolag én is beszélgettem mással.De szerintem nem mindegy hogy ki kezdeményezi a beszélgetést és hogy miről beszélgetsz.Én a facebookom is kitöröltem rég.Érdekes szituáció, de mégis rosszul érzem magam.Csak nem tudom miért.
2014. aug. 31. 15:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Manipulátor.
2014. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Végre meg lett az indokja hogy lépjen. Engedd hagy menjen.
2014. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Érzelmi manipulátor, zsaroló.
2014. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ennyire kihasználná azt, hogy szeretem? Akkor még sem vele van a baj!Hanem egyértelműen velem.
2014. aug. 31. 15:45
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Hülye lány, az érzelmi manipulátor pont azt akarja, hogy ezt képzeld. Ne dőlj be neki - nem veled van a baj.
2014. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hüje lány? Vagyis én vagyok hüje? :-(
2014. aug. 31. 15:50
 10/14 A kérdező kommentje:
Mármint hülye.Ennek a helyes leirását soha nem tudtam:-))
2014. aug. 31. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!