Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért viselkedett kicsit furán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért viselkedett kicsit furán a barátom? Pasik, megmagyaráznátok?

Figyelt kérdés
Szóval barátomnál voltunk, feküdtünk az ágyba, csókolgattuk simogattuk egymást, minden jó volt, már eléggé fel volt izgulva, és gondoltam elkezdem simogatni, először alsónadrágon keresztül. Szépen finoman, majd később benyúltam és megfogtam a péniszét. Azt is simogattam lágyan majd elkezdtem "húzogatni" ahogyan azt kell. Csináltam kb fél percig és hirtelen rám néz, hogy nagyon kell pisilnie. Felkelt és elviharzott úgy álló farokkal pedig eddig mindig vett fel vmit magára. Amikor visszajött még félig állt neki, de akkor már nem folytattam. Tényleg pisilnie kellett vagy valamit nem csináltam jó vagy én ezt nem értem....amit tudni kell rólunk, hogy 18 évesek vagyunk ő már nem szűz, 3 hónapja járunk. Amúgy ti felizgulva tudtok pisilni? Bocsi a hülye kérdésért :D

2012. nov. 18. 21:20
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és ez volt az első alkalom hogy simogattam ott is
2012. nov. 18. 21:21
 2/3 anonim ***** válasza:
álló monnyal szinte lehetetlen pisálni. gondolom várt egy kicsit, amíg kicsit alább hagyott a lelkesedése, majd kipisálta magát.
2012. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem elment:D Az én barátom is volt így, én levágtam mi a szitu, akkor nem kérdeztem rá, tudtam elpirult, de egy idő után már ő mondta el:D Hidd el, ez jó
2012. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!