Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha már végtelenül szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már végtelenül szomorú vagyok, de úgy érzem, hogy nélküle nincs tovább, és egy hülye libává degradálódtam a törődése hiányától, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakítsak!

Tudom.

De nehéz.

Megtaláltam a fél éves kapcsolatom tárgyát egy társkeresőn, amit rendszeresen látogat.

Egyedülállóként.

Pedig azt hittem komoly, ami köztünk van.

Most viszont megfordult a fejemben, hogy félrelép.

Hazudozik.

És max. 2-3 hetente van némi szex.


Kérlek, hülyézzetek le!

Alázzatok kicsit!

Hátha attól eléggé pipa leszek és kihajítom...

Pedig szeretem.



2014. szept. 1. 13:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nyugi, gumival csinálja
2014. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Hülye vagy! (De tényleg)

Ezért csinálja mert ugy gondolja bármit megtehet..és te ezeket turod!

Hagyd ott a faxba

Van rajtakivul sok férfi aki barmit megtenne erted nem csak annyit hogy megcsl és pár hetente meg...

2014. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Tudod, mit kell tenned. Én nem tudnék így megbízni benne és ha bizalom nincs, akkor szeretni sem lennek képes.
2014. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Minél tovább húzod, annál nehezebb lesz.
2014. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Még, még, még!!!

Még nem megy.

De ma kizsigerelem, csak kullogjon haza...

2014. szept. 1. 13:20
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy hülye önmarcangoló buta pi.csa vagy!!

Ez a velemenyem!

Ha nem dobod ki akkor az értelmi szintedet tükrözi

2014. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak 2-3 hetente van szex, akkor valóban megcsal. Ha pedig gumi nélkül csinálja, még te is elkaphatsz valamit tőle.


Hülye vagy. :)

2014. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

hát ha nem elég ez akkor hagyd, hogy melletted másokat is dugjon...és igen téged is csak dug, mert másra nem vagy jó neki...csak kihasznál...gondolom megengedted neki, hogy kiélje rajtad az összes vágyát...és nyugi nem te vagy az egyetlen...ja de veled már nem is törődik...másokkal jobban el van...te csak vagy neki...


VAGY valami más van a háttérben és nem is csal meg, csak te képzeled be...ezt a társkeresős dolgot meg kell beszélni...mielőtt kivágod...

2014. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Te mekkora idióta vagy, már bocs......lassan 2 vasat tart a kezében te pedig asszisztálsz hozzá, szereted és tűröd, hogy hülyének nézzen, ő pedig élvezi ezt a helyzetet hiszen otthon várja a biztos, ami úgyis ott van, időnként hajít neked valamit hogy csendbe legyél, aztán meg van egy újabb, frissebb, aki az izgalmat jelenti neki és élvezetet.....dobd ki, ne legyél hülye, jobbat érdemelsz :)
2014. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Tudod magadról,hogy ezt nem érdemled te sem.

Megbizol benne,ő meg úgy érzi ez nem változik és tényleg lehet hogy félrelép!

Ne hagyad hogy lenézzen és igy megalázzon,amint hazaért penderitsd ki,vannak még százszor jobb és hűségesebb pasik!

2014. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!