Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én szakíthattam volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szakíthattam volna a barátommal mert sokat bántott, de meglepő módon ő szakított velem én meg teljesen összeomlottam. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Teljesen biztos voltam abban, hogy jobbat érdemlek, 4 év alatt csak ő bántott, és ezt ő is tudta, mégis hirtelen elém állt, hogy már nem szeret és szakított én meg teljesen összeomlottam és mindennél jobban, már-már szánalmasan ragaszkodom hozzá és csúszkálok utána még most is.. Mi a fene van velem?? Olvastam valahol erről, hogyha valakivel szakítanak és úgymond "meglepődik" mert tudja, hogy nem ő a hibás, az agya képes ilyet szimulálni, hogy odáig van érte..

2014. aug. 11. 18:17
 1/5 Bad G-Sus ***** válasza:
gyenge vagy
2014. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bad G-Sus ***** válasza:
vegyel erot magadon es szakits meg minden kapcsolatot vele
2014. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem is irok semmi
2014. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Légy erős, és zárd ki az életedből teljesen.
2014. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megértelek...:/ én is voltam így .. mint egy őrült ragaszkodtam hozzá, megaláztam magam, könyörögtem.. ő meg szépen elutasitott.. hülye voltam, alapból magamra se ismertem. Aztán rájöttem hogy hiába szeretem neki már nem kellek (más kell neki) . Ugyhogy ő azt hiszi hogy utálom.. de hogyan is tudnám? Ha akarnám se lennék képes utálni.. elhatároztam hogy a háttérből egyengetem a sorsát , segítem stb.. de ugy hogy ő ezt nem tudja! :)
2014. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!