Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után törölni kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után törölni kell a közös fotókat?

Figyelt kérdés

Barátomnak még a kapcsolat elején meséltem, hogy van egy mappa a gépemen, ahova összegyűjtöm a volt-barátos fotókat. Most közel egy év után eszébe jutott, és bántja, arra kér töröljem ki.

Szerintetek jogos a haragja, és tényleg törölnöm kellene az egészet?

Az az igazság, én nem szeretném.



2014. szept. 1. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szia, nekem van egy ilyen történetem, elmesélhetem, hogy hogyan is volt ez üziben, ha érdekel :)
2014. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne töröld.
2014. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha tetszik tartsd meg egy szép emléknek. De ne vitatkozz vele ilyenen, felesleges. Jó éjt!

L

2014. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem törölném. Eszem ágában nem lenne. Ha bántja ne nézzen oda.
2014. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartanám őket.
2014. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Hát, nem hiszem, hogy jó éjszakám lesz, ha már egy anonim oldalra jöttem a lelkemnek megnyugvást keresni. :)


Az a problémája, hogy miért kötődök hozzájuk, ő törölte az ő fotóit.

Úgy érzem, ez nem a fotókról szól, hanem az ő féltékenységéről, ami alaptalan.

2014. szept. 1. 22:34
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Gépről nem törölném, mint ahogy a régi papír képeket sem tépem össze. Szép emlékek. Jó lesz 10-20-30 év múlva időnként megnézni őket :) Ha valami "kompromittáló" fotóról van szól (pl. meztelen) akkor viszont megérteném a kérését és törölném.

Közösségi oldalról persze leszedném, hiszen az valóban zavaró lehet, ha már új párok vannak, a fotókon meg valaki mással van az ember.

2014. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem fura, hogy tartogatod. Ja várj, nekem is van az exről, akkor ezt buktam.
2014. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen,szerintem jogos a haragja,én legalábbis biztos haragudnék érte és megkérném a barátnőmet hogy törölje,elvégre mégis vele vagy,oké hogy emlék de ha neki ez rosszat okoz és ha szereted akkor törlöd.
2014. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kompromittáló nincsen, és mindenhonnan töröltem őket, csak a gépen van.

Különben a magamról készült rossz képeket se töröltem ki soha. Egy kép egyszeri és megismételhetetlen.

2014. szept. 1. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!