Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy férfi megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi megcsalja a feleségét, honnan lehet tudni, h nem csak futó kaland?

Figyelt kérdés
A férjem sokszor kikezd más lányokkal. Csak idő kérdése, h valaki megálljon neki. (Amik mostanában kiderültek róla, gondolom, h már egy párszor félrelépett, de eddig sohasem éreztem, h elhagyna másokért.) Annyi mindenkitől hallottam, h ezek csak futó kalandok. De mégis honnan tudhatom, ha már szerelmes lesz a másikba...?

2014. okt. 3. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Mert ha csak futó kaland, akkor no problem, az még belefér, mi? Megnyugtatlak soha nem fog elhagyni, mert nem találna még egy ilyen idióta libát ,aki tudja, hogy félrek*r, mégis eltűri neki. Nem fog elhagyni, jó neki, hogy amíg csak kósza futó dugásokról van szó, szemet hunysz fölötte.
2014. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy akibe beleszeret azzal viszonya lesz, nem csak futó kaland.

De szerintem ez nem fog bekövetkezni, úgy tűnik kalandozik, és a szíve a tiéd.

Ő a megkérdezésed nélkül él nyitott kapcsolatban, ami lássuk be igencsak aljas dolog.

2014. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 menta34 ***** válasza:
31%

Gondolom te sosem tennél fel olyan kérdést, hogyan legyél jobb az ágyban, mert vagy pont leszarod vagy azt hiszed te vagy a tökéletes :)


A "csak futó" kalandban hinni eléggé orosz rulett.

2014. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Addig lesznek neki futo kalandjai, amig nem talalkozik ossze egy olyan novel akibe szerelmes lesz, ahogy ezt fogja erezni ott fog hagyni. Gondolom Teged se szeret, csak neki igy kenyelmes, vagy lehet hogy szeret, de akkor valami nagyon hianyzik neki a kapcsolatotokbol. En otthagynam es keresnek olyan tarsat, akivel jol kijovok es nem jar el mas lanyokhoz. Engem lelkileg ez megviselne, en csak olyan kapcsolatban szeretek elni, ahol ketten vagyunk es figyelunk egymasra, ha mar masfele nezelodik a baratom, akkor mar el is kuldom, en mellettem ne vagyodjon egyik ferfi se masik no utan.
2014. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Futókaland?ne viccelj:)

Másokban keres valamit ami belőled hiányzik,nem feltétlen szex,lehet az kedvesség vagy más vonzó dolgok.

Nem akceptálnám.

2014. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez de szomorú...Miért érzed úgy, hogy neked ezt el kell viselned tőle??Ez megalázó...nagyon
2014. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy neked mi a jó megoldás ebben a helyzetben, azt neked kell érezni, tudni.


Ha én lennék hasonló helyzetben, akkor tudatosan kezdeném érzelmileg "leválasztani" magamat a páromról, mielőbb lezárni a kapcsolatunkat, és kezdenék én is ismerkedni.


Megkérdezhetem, hogy vannak-e gyerekeitek?

2014. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pasiknak nincs szüksége koloncra, nem fog komolyan gondolkodni egy másik nővel sem, csak szexre kell.
2014. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A párom elég népszerű a lányok/nők körében. Egy hete tudok a dolgairól. Semmi konkrétat nem tudok, mármint csak egy szóbeszéd jutott el hozzám, de elég, h felüsse a fejét a "zöldszemű szörny". Nyilván elindult egy féltékenységgel, és bizonytalansággal teli ördögi kör, ami egy kapcsoltba nem fér bele.


Úgy érzem, hogy ne tartsuk fel egymást. Egész nap sírok, de nem tudom, h miért. Nem fáj, úgy érzem, h a sok felgyülemlett feszültség feloldódott. Egyszerűen vágyom arra, h most már nő legyek, és olyan emberem legyen, aki engem is babusgat...


Úgy gondolom, h mindenki olyan amilyen, van amin nem tudok változtatni. De sohasem hagytam el magam,és mindig figyeltem az igényeire. De az újdonság izgalmát nem tudom neki megadni. Az előttem lévő párjait is megcsalta.


Nyilván senki sem tökéletes, és sok hibám van. Jó lenne ha valaki engem is elfogadna ezekkel együtt, és szeretne. Gyanítom, h valamii nem volt elég jó, vagy nem figyeltem eléggé. Ez van. Sajnálom

2014. okt. 3. 15:05
 10/11 anonim ***** válasza:

"Semmi konkrétat nem tudok, mármint csak egy szóbeszéd jutott el hozzám, de elég, h felüsse a fejét a "zöldszemű szörny""


Semmi konkrétat nem tudsz, de máris elkönyvelted, hogy megcsal???


Ahogy írod ez csak egy utolsó csepp volt, kiáramlottak azok a problémáid amik ezt a kapcsolatot terhelik.

Ezek szerint a megcsalás nélkül is vannak komoly zűrök, csak "most esik le"?

(semmi konkrétumot nem tudsz, csak egy szóbeszédet. Ez még nem jelenti, hogy alapja is van ám!)

2014. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!