Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet szerelmes egy 39 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelmes egy 39 éves férfi egy 16 éves lányba, vagy csak a kalandot láthatja benne?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapja tart a ,,románcunk" vagy nem is tudom minek nevezzem ezt az egészet...a férfi buszsofőr,és családja is van,de én elmondhatatlanul bele szerettem,boldoggá tesz egyetlen mosolyával,pillantásával,érintésével,úgy érzem megtaláltam azt a társat,aki megért engem...ő azt mondta őrlődik köztem és a családja közt...a gyerkőceit(3) imádja ez látszik is rajta,a feleségével nem tudom hogyan állnak...lehet belém szerelmes,vagy csak arra hajt,hogy megfektessem,ez ugyanis a 2 és fél hónap alatt nem történt meg...csak addig lesz mellettem amég meg nem adom magam??

2013. dec. 16. 23:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Felejtsd el szerintem.
2013. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Legyezgeted a hiúságát, kell az újdonság varázsa... de a szerelemhez ennél jóval több kell azért...

Lehet, hogy megfektetne, lehet, hogy nem. Sok jóra mindenesetre ne számíts, 99,9%, hogy nem lesz belőle semmi (vagy csak szex lesz).

2013. dec. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Te nem vagy eszednél.Mi a fenét akarsz egy 39 éves házas embertől??Milyen férfi az ,aki egy 16 éves lányt akar kihasználni?

logika?gondolkodás?

2013. dec. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

gondold már át:

feladná a gyerekeit,feleségét egy tiniért????????????

2013. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
39 éves és buszsofőr? őslúzer a fickó,de te lehetnél az élete utolsó nagy dobása.
2013. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Mármint az a csúnya vágás a lábad között
2013. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
szerintem egy másik busszal kellene járnod.azon a buszon pedig max 25 éves fiúkkal ismerkedni.
2013. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

Nem, ez nem jó. Dehogy kalandot, a kislányát látja Benned.:)

Még ha egyedülálló volna, mondanám, hogy kiskamasz lelkű lehet, aki elvesztette a kamasz szerelmét 20 éve, de így, hogy felnőtt nő társa van, biztosan nem szerelem ez!

2013. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, a saját gyerekeit nem fogja otthagyni egy negyedik miatt.
2013. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne felvenni ezt a mondatot, hogy őrlődik Közted és a családja között, és megmutatni a feleségnek - és a háziorvosnak is. Nem épeszű az ember, az biztos.
2013. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!