Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk ti szakítanátok ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szakítanátok ezért a barátnőtökkel? Emiatt tényleg könnyűvérűnek tekinthető egy nő?

Figyelt kérdés

Fél évet voltunk együtt barátommal távkapcsolatban. Nagyon sokszor voltak hangulatingadozásai, egyik nap szeretett, minden rendben volt, a másik nap meg mintha együtt se lennénk. A legutóbbi ilyennél próbáltam vele megbeszélni miért ilyen, azt felelte azért, mert nem tud bennem megbízni. Nagyon sok fiúbarátom van ugyanis, akikkel majdnem napi szinten eljárok bulizgatni, vagy csak beülni valahova beszélgetni, a lényeg, hogy sokat találkozunk. De ennél több nem történik, és mindig el is mesélem barátomnak, hogy mi volt, még azt is, ha valamelyik haverom próbálkozni akart volna. Úgy gondolom, mivel nem tud bennem megbízni, nincs értelme a kapcsolatnak, ezért szakítottam vele, de ő nem reagált semmit, csak végighallgatott és beletörődött.


Ti is lemondanátok emiatt a barátnőtökről? Megtehettem volna, hogy eltitkolom az egészet, de pont azért meséltem el mindig mindent, hogy lássa, hogy őszinte vagyok és eszemben sincs megcsalni, hiába próbálkoznak. Tényleg könnyűvérűnek számít egy nő, ha sok fiúbarátja van, akikkel gyakran eljárkál, még így is, ha semmi olyan nincs köztük, mert a nő nem hagyja?



2014. okt. 3. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Amikor ezeket a dolgokat mesélted neki, az rendkívül pusztító hatással volt az önbizalmára. Szépen lassan odáig jutott, hogy úgy érezte, hogy neked őrá nincs is szükséged. Titkolni nem kell, de mesélni se, ha direkt módon nem kérdezi. Szépen aláástad az önbizalmát, kisebbrendűségi érzést keltettél. Ezért törődött bele, mert úgy érzi, kár a gőzért, nem elég jó hozzád.
2014. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos #1 -nek valószínüleg igaza van.
2014. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Én is teljes mértékben egyet értek az elsővel. Ha a barátom csinálná ezt, én sem tudnék benne megbízni, nekem alap kizáró ok hogyha lány barátaival bulizik nélkülem.

És ha tudnám hogy ilyen, megpróbálnám "kevésbé szeretni" hogy felkészüljek a szakításra, mert számomra egyértelmű hogy ebből úgy is az lenne.

A volt barátommal nagyon sok minden miatt szakítottam de köztük volt az is, hogy nélkülem ne szórakozgasson csajokkal, akik ráadásul tudom, hogy milyenek.

Egy kapcsolat alapja a bizalom, de a kompromisszum is. Ha van pasim akkor lemondok a haverokkal való iszogatásról, de hívom őt is, ha nem akar jönni én se megyek.

2014. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noydra ***** válasza:

Azért az sem mindegy, hogy csakis és kizárólag fiúkkal, vagy társaságban, ahol lányok is vannak...?

Ez nem derült ki ugyanis.

2014. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Első jól írta.

Amúgy meg válogasd meg a barátaidat. Én elküldeném az anyjába azt aki nyomul rám, mikor van párom.

Nekem is elegem lenne ha barátnőm olyanokkal találkozgatna akik nyomulnak rá.

2014. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Első jól írja....

Csajnak ennyi 'haverja' van tuti megfog egyik előbb utóbb húzni.

60. felajánlásnál nem fogsz már nemet mondani.

2014. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

6# Szerintem ez nagy hülyeség. Nem minden lány ugyan olyan nekem is többségbe vannak a fiú ismerőseim plusz az osztályba egyedül vagyok lány nagyon jól el vagyok velük mint barát de soha nem csalnám meg a páromat egyikkel sem hiszen szeretem és tisztelem.


Egyébként kérdező fordított esetbe szerintem neked sem tetszene annyira ez a dolog.

2014. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
persze mindegyik ezt mondja azt utána meg ráfogja az alkoholra
2014. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak megfelelő pasit kell találnod :)

Van olyan barátnőm, aki tökéletesen megvan így a barátjával. Szoktak együtt is bulizni, meg külön-külön is. Bizalom kérdése az egész. Nem gondolom, hogy bármit elrontottál, egyszerűen arról van szó, hogy máshogy álltok hozzá ehhez a dologhoz, és ez eléggé rányomta a bélyegét a kapcsolatotokra. Keress tovább, mert nem mindenki látja úgy a dolgokat, mint a volt barátod :)

2014. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez sem igaz mindenkire ne általánosíts. Én lassan 3 éve vagyok együtt a párommal és volt már mikor nélküle mentem el iszogatni egy férfival és sosem történt semmi hiába alkohol hatása alatt voltam. Viszont a párom egyszer majdnem meg tette és pont a piára fogta, de adtam neki még egy esélyt... Nos akkor nem is értem az állításodat. Még is vannak kivételek :)
2014. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!