Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szokásotok ilyet mondani? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokásotok ilyet mondani? (lent)

Figyelt kérdés
talalsz idovel egy rendes udvarlot, biztosan sokan fel fognak figyelni ra, h milyen joszivu, es kulonleges lany vagy :)

2014. nov. 22. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szokásom mindig mikor így gondolom.
2014. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakításkor hallottam már ilyet. Nem túl meggyőző kegyes hazugság, hogy ne bántsad meg a másikat.
2014. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Első ránézésre nekem tipikus lekoptató duma.
2014. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha te fiú vagy akkor inkább mond azt, hogy szép. A különleges az tökéletes szó, de a jószívűt is beleteheted vagy a csinosat. Esetleg az okos is megfelelne.
2014. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!