Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk és így a legjobb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk és így a legjobb. De attól még fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom megalázott sokféle módon, kivéve, hogy nem csalt meg fizikailag sem bántott. Lelkileg egy roncsnak érzem magam és csalódtam benne. Utólag rájöttem, hogy sosem értékelt igazán. De voltak jó pillanataink is emiatt hiányzik. De nem vagyok egy vesztes, hogy egy ilyen mellett éljem az életem. Tudom, hogy ő egyből továbblép rengetegszer hangoztatta, hogy ő sose szomorkodott szakítás után és engem is hamar elfelejt. Viszont én nem tudom mihez kezdjek. Barátaimmal nehéz összehozni talit, egyedül érzem magam. Tudom, hogy össze kell szednem magam, de hogyan?


22/L



2014. dec. 5. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyere, szórakozz velünk ma este!
2014. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legfontosabb,hogy ne találkozz és ne is beszélj az exeddel. Ő a múlt és maradjon is az.

A szakítás után mindenki rosszul érzi magát. Adj egy kis időt magadnak.Ha már úgy érzed tovább tudsz lépni ismerkedj.Nem kellenek ahhoz barátok,hogy elmenj vásárolni,moziba,színházba,discoba stb. Persze egy-két dolog kicsit unalmas egyedül de biztos megismersz pár embert és akkor már nem is vagy egyedül.

2014. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írj, velem ugyanezt eljátszották.


25N

2014. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig ilyenkor a barátok a legfontosabbak. Kösd le magad valamivel ami érdekel, keress új hobbit, tanulj vagy menj el kicsit valahova. Élj szociális életet és ne gubózz be. Diszkóba lányként ne menj egyedül ebben nem értek egyet az előttem szólóval de abban igen ,h teljesen szüntesd meg a kapcsolatot az exeddel, unfollowld facebookon vagy tiltsd le tökmindegy. Én is nemrég estem túl egy komolyabb szakításon, ha gondolod meghallgatlak. 24F
2014. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!