Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátom "otthagyott"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom "otthagyott". Nem szerelem, ami köztünk van, de mégis úgy csinál, mintha szakítottunk volna. Miért?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta távolodunk egymástól, éa egyszer csak azt írta, már nem vagy a barátom. Tudomásom szerint semmi olyat nem tettem, amivel ezt kiválthattam volna. Lány vagyok, ő fiú, pár évvel idősebb vagyok nála, neki van egy komoly kapcsolata, nekem nincs. Nem bírom a csaja viselkedését, de nem szoktam ezt az orra alá dörgölni.Közösek a barátaink, a szilvesztert is együtt töltöttük, akkor kísérletet tett a békülésre, de én már ittam, és csak az járt a fejemben, hogy ha össze se vesztünk miért kéne békülni, ezért úgy beszéltem vele, mint egy darab szarral. persze megbántam, és bocsánatot kértem, meghallgatott, azt mondta teljesen közömbös vagyok neki már, de azért elhívott másnapra találkozni, visszahozta a cuccaim, az elején úgy viselkedett, mint egy idegen, de aztán picit olyan volt, mint régen, majd úgy váltunk el h "majd találkozunk".Annyi még, hogy mióta barátnője lett meg sem ölel, másokat igen. Nekem hiányzik a baráti érintés, amire azt mondta egyszer, hogy nem szeret ölelkezni. Nem egyszer ölelkezett másokkalelőttem. Régebben verekedéssel oldottuk meg a témát, így ha összekaptunk valsmin, ki is békültünk, és a testi érintkezés is megvolt.

2013. jan. 8. 10:27
 1/2 anonim válasza:
Szerintem az lehet a probléma hogy a csaj megtiltotta neki a féltékenysége miatt hogy kontaktust létesítsen veled.Te is mondtad hogy nem szimpi. Vagy pedig a klasszikus forma áll fenn: belédesett, de nem akarja dobni a csajt mert nem tudna a szemébe nézni, vagy sziklák parázik a szakítástól ezért inkább próbál elfelejteni.:/ Ennyi részletből én kb így látom.
2013. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A lánnyal már több, mint két éve együtt van. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor voltunk közösen bulizni, mikor a lány is ott volt, sőt, mindig tett kedves megjegyzést is ( de jó a ruhád, finom a sütid, hogy vagy, mosolygósan) de valahogy nem tudott levenni a lábamról sosem, merta hugom osztálytársa volt, és nem egyszer kavart be neki. De hangsúlyozom, több, mint két éve tart a kapcsolatuk, és nem akartam kifúrni sosem, de nem rejtettem véka alá, hogy nem kedvelem a lányt,de nem gondolom, hogy emiatt veszett össze velem a barátom. ő sem kedvel jó néhány barátom, és rám is hárítja a felelősséget, amiért nem kedvelik őt, vagy néha gonoszak vele. Azthiszem bonyolult volna mindent itt elmagyaráznom, mert annyira összetett, és olyan sok részlet, amit elfelejtek leírni, így tëves következtetëseket egyszerű levonni.
2013. jan. 9. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!