Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az exem?

Figyelt kérdés
Amig kerestem és tudta,hogy szeretem mindig provokált,mindig olyan hekyzeteket generált,hogy beszéljek róla vagy vele,de mindig panaszkodott,ha keresem,amint nem kerestem elkezdett utálni,letörölt,gonoszkodott,megbántott,besértődött és mintha vadidegen lennek,úgy ment el mellettem az utcán,pedig a többi exével baratsagban vált es es baratok a mai napig.

2014. dec. 30. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
miért csinálsz segget a szádból ha bunkó? ő az ex, mennyen a francba :D
2014. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Hadd tippeljek: fiatalkák vagytok még.
2014. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
23
2014. dec. 30. 22:16
 4/10 To7ka ***** válasza:
100%
Mert még érez irántad valamit, az csiklandozza az egóját ha Te szerelmesebbnek tűnsz és keresed, ha meg nem foglalkozol Vele megsértődik mint egy kisfiú aki karácsonyra nem kapta meg az xbox-ot csak "mecsboxot", és "bosszút" akar állni ilyen kicsinyeskedéssel. Buta és gyerekes, nyugodtan lépj túl rajta, lehet ha felnő, változik, majd évek múlva újra egymásra találtok. És ha a többivel lazábban vált el egyértelmű, hogy Téged komolyabban gondolt. De véletlen se menj utána!:)
2014. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elgondolkoztam azon,hogy felhívom ,mert zavar,hogy nem értem mit miért csinál,de akkor e tegyem?
2014. dec. 30. 22:20
 6/10 A kérdező kommentje:
*ne
2014. dec. 30. 22:20
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Semmiképp. Ha ő nem teszi lehetővé, nem kötelező vele jóban lenned.
2014. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem reagálnál rá nem csinálná, ne hívd fel hanem szard le.
2014. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezt a gondolatot gyorsan el is felejtheted,mert rossz ötlet.Ugyanis minél jobban mész utána,és látja rajtad,hogy bánt a dolog,ő annál nagyobbat beléd fog rúgni,mert ki fogja használni a gyengeségedet.Szóval állj meg egy percre,gondolkodj el a dolgokon,és egy mély levegő után vegyél erőt magadon!Azután ne keresd egy darabig.Ha nagyon fáj és hiányzik,akkor se.Amikor találkozol vele,mosolyogj az arcába,vagy színlelj közömbösséget.Ő nem láthatja a fájdalmadat,azt meg kell tartanod magadnak.Hidd el,ha valaha jelentettél neki valamit,vissza fog találni hozzád,ha más nem,barátként.Csak ehhez idő kell,meg hogy kicsit lecsillapodjatok.Ez meg nem megy egy hét alatt.
2014. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Igazabol az egyik naprol a masikra valtozott meg,egyik nap meg nagyon szeretett,masik nap mar mintha soha nem is latott volna,vagy en lennek az ellensege,es mikor megkerdeztem,hogy miert csinalta,mert kovetkezo honapra meg programot szervezett nekem,azt mondta,hogy nem fontos nekem azt tudnom.Amikor pedig rajott,hogy masok is erdeklodnek felem,minden baratomtol es tolem is rola kerdezett.
2014. dec. 30. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!