Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert viselkedik velem így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik velem így az exem?

Figyelt kérdés
Par honapja szakitott velem egyertelmu,megkertem,hogy el szeretnem felejteni ,ha talalkozunk neviselkedjen ugy velem,mint ha a legjobb baratok lennenk.Ezt birta tartani egynapig,de nekem ígynem ment a felejtes,probaltam hidegebben,de kedves lenni vele.Egy ideig kerestem mjndig ellenseges volt,aszakitas okat meg most se tudom,csak hazugsagokat mondott es mikor rakerdeztem,mire ez az eles valtas,hogy tegnap meg szeretett,azt mondta,hogy nem fontos ez..Kitoroltem az elegembol nem kerestem toroltem ag ismeroseim kozul.Eltelt par het,amikor megtudta,hogykozos esemenyen mindketten ott leszunk,egybol figyelmeztett a barataimkn keresztul,hogyo nem akar velem beszelni,nem is tettem,es azon a delutan viszint o jott es kezdett el beszelgetni a barataimmal,akik velem voltak.Azota,hogy honapok ota nem kerestem egyik naprol a masikra letiltott,amit egy kep hozzaszolasbol lattam,ha osszefutunk elfordul,nem koszon,es mindent ram fog,minden az en hibamm edig mindegyik exevel joban van..rajtam kivul.

2014. dec. 25. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit nem értek belőle,írd le normálisan.
2014. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fényember ***** válasza:
Húú hát igen eléggé érdekes írtad le..de így ezekből leszűrve nem mind1 hogy jóba vagytok e vagy sem?! Ő a múltad zárd le magadban ne törődj azzal mit gondol/hisz.:)
2014. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A lényeg,hogy miutan szakitott velem egy ideig kerestem,de ő elutasító volt,amikor pedig elkezdtem massal talalkozgatni vagy mar nem kerestem vagy olyan tarsasagba ment,ahol en is megfordultamvagy a legkozelebbi barataimmal kerult napi kapcsolatban elejtve olyan infirmaciokat,ami vagy idegsit engem vagy feltekennye tesz,hiszen nekem nagyon sokaig voltakmeg erzeseim fele.Mindig tagad,hogyo nem direkt csinalta,aztan mikor latta.higy mar nem foglalkozom vele,azzal,higy miket csinal letiltott es nem koszon,elfordul,ha mrglat.
2014. dec. 25. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Zsófi te vagy az?
2014. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem zsofi vagyok
2014. dec. 25. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor tuti Klaudia vagy! mióta meghalt Zoltán, mindig csak szeretőket keresel, keress már egy normális pasit!


Jaj, ez a régi Barátok közt még él bennem, megvannak még ezek a szereplők? :D


Felejtsd el, ha ilyen veled, akkor legjobb békén hagyni, elfelejteni, enyém is elég rideg lett, hát én is igyekszem ritkábban zaklatni most már akkor, ha nem kell a társaságom, akkor majd elterelem a figyelmemet vhogy róla.

2014. dec. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!