Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Anyu nem igazan birja a fiut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyu nem igazan birja a fiut akivel jarok, en viszont nem szeretnek vele szakitani. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Januar elsejen jarni kezdtem egy fiuval. Kb 1honapja ismerkedtunk meg es eddig csak ismerkedtunk7szorakoztunk. Persze egy suliba jarunk meg tornank is egyutt van, nem volt teljesen ismeretlen. Szerintem nagyon kedves es vele ugy erzem tobbnyire barmit megbeszelhetek. Mikor nalunk volt elosszor, anyu pozitiv velemennyel volt rola. Mikor mar 2-3x volt nalunk anyu tobbszor is megkerdezte, hogy mikor megy mar haza, meddig gondolt maradni stb. Ma viszont mikor Az autoba ultunk konkretan kijelentette hogy szerinte nem illunk ossze es hogy szerinte ne jarjak vele es hogy nem szereti ha nalunk van es hogy ezen gondolkozzak el..ez utan nem is merem tobbet elhivni a fiut hozzank es meg se merem kerdezni anyutol hogy miert nem birja. Jo lenne barmi tanacs hogy ki mit csinalna ilyen helyzetben..mert szakitani se szeretnek vele ez miatt. 18L

2015. jan. 4. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Te jársz a fiúval vagy anyud? Te ismered őt, vagy anyukád?
2015. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy en csak kicsit kellemetlen, hogy itt legyen ha anyu nem szivesen latja nalunk.
2015. jan. 4. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beszélni vele..kérdezd meg tőle,hogy miért nem szimpatikus neki a srác.stbstb.

Előbb utóbb úgyis belenyugszik,hogy nem ő dönti el,hogy kivel jársz..

2015. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először azt hittem 13 vagy 14 év körüli lehetsz, de bakker, 18 évesen ne befolyásoljon ennyire szüleid véleménye párkapcsolati dolgokban. Azt akarják, hogy 30-40 évig nyakukon legyél és csak egyedül maradj? Féltik a szüzességed, amikor már elég idős vagy hozzá, vagy mi? Felőlem kiderítheted miért gondol anyud róla, én félek hogy az anyós megmérgezi a kapcsolatot. Bár az is lehet, hogy hozzászokik.
2015. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak anyuval az a baj, hogy idaig egyik fiumat se birta, neki soha senki se eleg jo. Es hiaba kerdtezem hogy miert. O azt mondja, hogy neki nem kell kulon ok ahhoz, hogy valakit ne birjon..
2015. jan. 5. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt, alapvetően anyád véleménye nem számít, vannak túl aggódó szülők.

Másodszor, mindenképp próbáld meg kiszedni belőle hogy miért nem oké szerinte ( lehet igaza van csak te nem látod!!! )

Harmadszor, 18 éves vagy nem 14, annyira ki kell hogy állj magadért ( és a pasidért! ), h megvédd, ha igazságtalannak ítéled a helyzetet.

Negyedszer, feladni nem szabad, akkor is járhattok ha nem mehet fel többet hozzátok, de akkor ezt meg kell beszélned a pasiddal is, mert ha csak kerülöd az esetet, akkor neki fog szarul esni, nem fogja érteni h mi van.


Egyébként itt a saját példám. ( aktuális barátnő, akit imád ( mostmár! :D ) a családom és most költözünk össze :))-->

Ismerték régről, sok rosszat hallottak róla ( jogosan ), sokat ivott, problémás volt. Én megismertem, jó barátok voltunk, egymásba szerettünk. Jóba akart lenni a szüleimmel és engem se akart elveszíteni, ezért teljesen összeszedte magát és az életét. Álta a sarat, pedig voltak itthonról nem szép húzások. Én minden egyes alkalommal kiáltam érte itthon és sokszor vitáztam apámmal miatta ( lásd nem veszekedés, vita! ).

Egyik alkalommal olyan bő fél év után eljutottunk addig apával, h megígérte többet nem szól bele, lássuk mi lesz. Barátnőm jött, beszélgetett velük, jött, beszélgetett velük, látták h már nem az akinek megismerték, amit hallottak/gondoltak róla. Egyre jobban és jobban elfogadták, most pedig egyesen odáig vannak érte ( azóta apám élőben is bocsánatot kért a viselkedéséért :)) és mindenben támogatnak minket, legyen az nyaralás, találkozás, segítség, házba szükséges dolgok, akármi.


Csak nem szabad feladni és ki kell állnod magadért ( természetesen a pasidnak is küzdenie kell, ha jóba akartok lenni a szüleiddel ).

2015. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!