Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van hajlandóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van hajlandóság az emberekben egymással párkapcsolati gondjaikat megbeszélni, vagy inkább szakítani "szeretnek"?

Figyelt kérdés
Tehát szerintetek vannak olyan erősek és nyiltak az emberek, fiatalok, hogy megbeszéljék a problémákat, vagy ma már a gyorsabb szakítás a "menő"?

2014. aug. 2. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogyasztói társadalomban élünk, jelszó, ami nem működik,cseréld le.Én azt látom, hogy az emberekkel kapcsolatban is így gondolkodik a többség. Nem véletlenül van annyi válás.
2014. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt van, de úgyis szakítás lesz a vége, másrészt a másik fele inkább egyből szakít, mert úgyis "van másik"...
2014. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem csak párkapcsolat, ismerősök, barátok között is

megfigyelhető. Általában valamit a képébe vágnak a má-

siknak (ami nem ellenőrizhető/bizonyítható, csak valami

mondvacsinált indok), és ha a másik fél rákérdez, akkor

"semmi, hagyjuk" és társai következnek. Ez minden, csak

nem kommunikáció. Tehát inkább az új felé mennek az em-

berek, nem ragaszkodnak a régi dolgaikhoz.

2014. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Hiába akarom a másikkal megbeszélni, ha nem vevő a változásra. Akkor minek hitegessem magam, hogy javul majd a kapcsolat?
2014. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kellene hogy legyen, és kár hogy nincs. Azért én majd igyekszem olyan találni, aki nem menekül a problémák elől.
2014. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És amikor az egyik megoldaná, de a másik inkább eldobná egyből? Jó a kérdés...
2014. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szerencsés vagyok.Olyan párom van,akivel bármit meg tudok beszélni.Olyannyira,hogy már a barátnőimet sem hívogatom a problémáimmal,inkább vele beszélem meg.
2014. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!