Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan könnyítsem meg a magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan könnyítsem meg a magam számára a szakítást, ha félek a magánytól?

Figyelt kérdés
A párkapcsolatom nem a legfelhőtlenebb, próbáljuk megoldani a felmerülő problémákat, de én egyre inkább azt érzem, hogy nem ő a megfelelő partner a számomra és lassan fel kell készítenem magam a szétválásra. Az a baj, hogy nagyon szeretethiányos vagyok, alig vannak barátaim és ha szakítanánk, akkor nagyon magányos lennék. :/ Hogyan tudnám megkönnyíteni ezt, hogy ne szenvedjek tőle annyira? :/ 19/L

2015. jan. 8. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha úgy érzed, hogy meg kell lépned, ne gondolkodj rajta, csak határozd el magad, és lépj. Utána az idő majd javít a dolgokon, sajnos az ilyesmire nem nagyon van ellenszer (szerelmi bánatra).

ez a kétes érzés meg meg lesz addig ameddig nem lesz valaki más..

2015. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
én szívesen beszélgetek veled, ha társaságra vágysz :)
2015. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kurtz Bickle ***** válasza:
78%
Miért félsz a magánytól?
2015. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert kb egész életemben magányosnak éreztem magam. Nagyon nagy szükségem volt/van arra, hogy valaki igazán szeressen és ha ez nincs akkor folyton csak erre vágyom. :/ Nekem ő az első kapcsolatom és szeretném ha műkődne, de egyre inkább úgy vagyok vele, hogy nem fog... Tudom, hogy jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban, ezért is akarok tovább lépni, de tudom, hogy nagyon rossz lesz egy ideig. :/
2015. jan. 8. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
nem kell félned a magánytól. hozzá lehet szokni a szeretethiányhoz, nem halsz bele.
2015. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kicsit majd beleszakad a szíved,összetörik a lelked,gyenge leszel,szenvedni fogsz sokáig.Sajnos pokoli nehéz lesz,de meg kell élned a gyászt.Utána azt mondhatod,hogy kész vagy befogadni a jobbat.Ha boldog akarsz lenni,megléped.
2015. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előtted az élet keress másikat aki jobban szeret.
2015. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te nem szeretethiányos vagy hanem csak egy gyerek! Mindenki túlélte ezt a korszakát és ha utólag visszatekint az ember akkor csak jót nevet az egészen! Na meg első szerelem! Majd bele haltam de azért rájátszottam hogy mindenki sajnáljon hogy de szörnyű nekem. Ugyan már! Azért nem véletlenül vannak a közmondások, meg a rózsaszín köd és társai. Mert mindenki tudja hogy javarészt igazak!
2015. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem játszom rá már ne is haragudj... Ezeket a dolgokat sosem reklámozom, mert úgy érzem, nem tartozik másra, és nem szándékosan szenvedek... Azért tettem fel a kérdést, mert szeretném a lehető legjobb módon átvészelni ezt a dolgot.
2015. jan. 8. 23:14
 10/10 anonim ***** válasza:
így is úgyis szenvedni fogsz sztem, ne köntörfalazzon senki, gondold át szépen a dolgokat, és ha vele maradsz, akkor ne azért, mert magányos lennél nélküle
2015. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!