Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, tőletek kérdezem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tőletek kérdezem: csak meg akar leckéztetni, vagy tényleg akarja a szakítást?

Figyelt kérdés
több mint 6 éve együtt voltunk a barátnőmmel, és láttam rajta hogy valami nincs rendben. aztán betelt a pohár és rákényszerítettem, hogy beszéljük meg. akkor végül elment itthonról, azt mondta idő kell neki. aztán sunyiban elvitte az összes cuccát, nem hajlandó beszélni, találkozni velem. Így utólag rájöttem, hogy nagyon elhanyagoltam, csak nem vettem észre ő meg nem szólt. Aztán írt hogy nem akarja tovább folytatni. Én írtam neki, hogy átlátom a hibáimat és meg tudok változni. Már el is kezdtem. Nem múlik el a fájdalom, szükségem van rá. Ezzel, hogy nem áll szóba velem nagyon kínoz, még megbeszélni sem tudjuk. Senkivel nem áll szóba, nem hiszem hogy van valakije. Tudom hogy ő is szenved nagyon. Hosszú ideje éltünk együtt, tényleg így le tudja zárni vagy csak várja hogy harcolok-e érte? Mert én tartom magam és képes vagyok rá csak reményem legyen.

2014. dec. 28. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
szükségem van rá -> dehogy van
2014. dec. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem harcolj erte es erezze h szereted es torodsz vele, probalj beszelni vele vagy valakin keresztul uzenni, szemelyesen elmenni hozza
2014. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy fiúként válaszolok, de... ha tényleg van valakije, akkor ez a hajó elment.
2014. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem nincs. ismerem annyira hogy tudjam nem lenne képes ilyen hamar váltani.
2014. dec. 28. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nem teszel semmit, biztos hogy azt fogja látni hogy jogos volt és túllép rajtad

ha megváltozol és ezt neki is bebizonyítod, még van esélyed

biztosat nem lehet mondani, de ha még szeret, lehet ad még egy esélyt

2014. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:

Hát kérdező, legyen neked igazad, bár én láttam már azért sajnos néhány cifra végeredményt...

A kérdésedre pedig; küzdj.

A kérdés szempontjából igazából mindegy h csak meg akar e leckéztetni. Küzdj érte mert nem tudhatod, max feleslegesén teszed. Viszont ha meg nem harcolsz, sosem tudod meg, mi lett volna, ha.

2014. dec. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!