Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lájkolta az egyik képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lájkolta az egyik képet amit kitettem (a kedvenc mesefilmem és egyben közös filmünk), és miért tett gúnyos és féltékeny megjegyzést valakire akire mindig is féltékeny volt, ha nem kellek neki?

Figyelt kérdés
Google + -on plusz egyezte az említett képet nem tudom mikor ,és akire féltékeny olyan megjegyzést tett rá "szerelmed" . Vagyis az én szerelmem,és szeretem azt az illetőt .

2015. jan. 10. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem... még valaki van így?

egyebkent SEMMIT NEM JELETN A LAJK!!! HAGYJUK MAR EZT!!!

2015. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!