Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amióta szakítottam a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta szakítottam a barátnőmmel nincs életem, pedig már mindjárt fél éve. Még szeretem, de olyan dolgokat tett, amit nem tudok neki azóta sem megbocsájtani. Azóta "magamba fordulós" lettem, mit tegyek? 18/f

Figyelt kérdés
A barátaimmal is alig beszélek, nincs már kedvem senkivel sem beszélgetni, nincs kedvem új emberekkel ismerkedni vagy akár egy új barátnőhöz. Több hobbim is van, sportolok is, de amint ezeket befejezem kész unalom az életem, csak itthon ülök és zenét hallgatok. A karácsonyom is egyhangúlag telt a szülőkkel, nem volt még ehhez sem kedvem.

2014. dec. 27. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaszig dolgozz azon, hogy magad mögött hagyhasd ezt a depresszív szakaszt (a sport kiváló kapaszkodó és kell még más is ami gondolatelterelő, valami inspiratív folyamat ezt neked kell tudod), a tavaszi időszak pedig megfelelően kiránthat ebből ha a pozitív hatásait ügyesen kihasználod. Nekem is hasonló volt az időzítés anno és teljesen bevált.
2014. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az idő majd segít. Később meg azt nem fogod érteni, hogy hogy tudtál egy ilyen nő miatt így befordulni.

Az új kapcsolat meg akkor jön mindig, amikor nem is számít rá az ember. Szóval nyugi, minden rendben. Csak csináld azt, amihez épp kedvet érzel, kényeztesd magad.

2015. júl. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!