Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kibékültem a barátommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibékültem a barátommal, de nem szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem ezt a fiút és nagyon jó lehetett volna ez az egész. Tőle szerettem volna gyerekeket, de olyan sokszor megbántott, hogy azt elgondolni sem tudjátok. Szakítottunk, de végül beadtam neki a derekamat pár hónap szünet után. Nagyon sajnálom őt,mit tegyek, ha számítok vele, mindenki bolondnak néz, már akkor is annak néztek amikor újra összejöttem vele. Csakhogy nem szeretem. Nem akarom bántani.

2015. jan. 21. 20:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
jav. ha szakítok vele
2015. jan. 21. 20:37
 2/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Ha nem szereted és ennek ellenére mégis vele vagy, úgy is bántod őt, sőt magadat is. Jobb lenne minél előbb kilépni ebből a kapcsolatból. Légy vele őszinte, ez a legtöbb, amit tehetsz. Mindenképp fájni fog neki, de ha tovább húzod, csak rosszabb lesz.
2015. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Ha nem szereted, csak szánod, annak nincs értelme. Ne húzzátok egymás idejét.
2015. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
korod?
2015. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs értelme valakivel együtt lenni intim kapcsolatban, akit nem szeretsz, és vajon a barátod is mit szólna, ha tudná, hogy kvázi szánalomból jöttél újra össze vele? Ha van némi büszkesége egyből lelépne, és milyen jól tenné (mármint, ha tudná, hogy ezért vagy vele). Ráadásul hülyét csinált belőled, ha jól értem, te meg valahogy mégis alább adtad, és visszafogadtad. Ezzel az a baj, hogy a saját szemedben fogsz lesüllyedni - mint mindig, amikor olyat teszel amiről tudod, hogy nem helyes. Szerintem szedd össze magad, és légy magadhoz és hozzá is öszinte. Meg kell tanulnod elengedni őt, pláne így, hogy már nem is szereted, persze gondolom, minden hozzá köt, de ebből csak egy "se vele, se nélküle" kapcsolatot fogsz kihozni, ha túlságosan ragaszkodsz hozzá. (és nem, megváltozni sem fog a barátod, ne reménykedj.) Hidd el, túl éli és néha kicsit fájhat...

(bocs, ha nagyon papolós lett, saját tapasztalatból beszélek)

2015. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak annyira nehéz. Amúgy 24 vagyok. Sosem voltam még ebben a helyzetben, sosem én mondtam ki, hogy legyen vége, és valami miatt nem tudom megtenni. :(
2015. jan. 21. 20:58
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, ígérte, hogy változni fog, és valahogy el akartam hinni ezt az egészet. Életem szerelmének gondoltam, sosem voltak még ilyen érzéseim egy másik ember iránt. Gondolom ezért olyan nehéz. :(
2015. jan. 21. 21:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezt így nem érdemes.

Elvileg nem lenne baj, ha jó barátságban maradnátok... de ezt hogy oldod meg, amikor ő pedig szeret? Kár így kínozni

(őt vagy téged, vagy mindkettőtöket).

2015. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, elég önző dolog lenne, ha még elvárnám, hogy a barátom legyen. Össze kell szednem magam, igen, csak még úgy érzem túl gyenge vagyok ehhez. Vagy valahogy elérem, hogy ő szakítson velem. Jó, ez már csak agyalás a hülyeségen, mondjuk nem lenne rossz megoldás. :/
2015. jan. 21. 21:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt próbáld kitalálni, hogy hogyan éreznéd magad, ha szakítanál vele. Szabadságot éreznél, vagy lehangoltságot? Esetleg mindkettőt? Melyiket jobban? Tudsz-e vajon koncentrálni majd a továbblépésre? Hogy érezted magad mikor legutóbb szakítottatok?

Most egyértelműen nem jó a helyzet, és ha a szakítás kérdése ilyen komoly formában felmerül, akkor az nem véletlen. Elhiszem, hogy szeretted, de az már elmúlt mint mondtad. Az egy ami visszatart, és hozzá láncol, hogy láttál valamit benne, ami lehet, hogy csak illuzió, kivetítés volt, hiszen már nem látod azt benne.

Ha nagyon bizonytalan vagy, akkor adj időt magadnak. De akkor légy fair magadhoz, és tartsd be, pl. pár hét, vagy az első biliborulásig. Csak ez veszélyes játszma, mert beleragadhatsz a megszokásba. Szerintem ne várd, hogy valaki megmentsen, mentsd meg magad, épülgess fel, h nyitott legyél az újra. És ki tudja, lehet, hogy évek múlva, tényleg ő lesz a nagy ő, akkor úgyis úgy lesz. De most ebben a formában elég sok megalkuvással jár a dolog a részedről, ahogy én ezt látom...

2015. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!