Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » MI van akkor, ha túl sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI van akkor, ha túl sokszor van szó a szakításról?

Figyelt kérdés
Ami azt illeti, többször volt majdnem-szakítás is. Az első október közepén, a második december közepén, a harmadik pedig január közepén (kb.) Minden egyes ilyen alkalom után egyre több szó van arról mi van ha, mi lett volna ha, mihez kezdenénk, ha... és ez engem meglehetősen zavar, az utóbbi szakítást már én kezdeményeztem mert egyre kiábrándítóbb a dolog. Végül nem történt meg, de attól még úgy látom, bármikor megtörténhet. Ilyenkor mi van? Valamelyikünkkel van a probléma, vagy a kapcsolatnak K.O.? Össze vagyok zavarodva.

2015. febr. 5. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha először merül fel a szakítás, akkor még jön a második esély, meg tudtok változni... De mikor már másodjára, akkor már felesleges folytatni.
2015. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor bizony ez a kapcsolat halálra van ítélve, csak idő kérdése, mikor szenved ki végleg.
2015. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!