Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha mar nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mar nem akarok a baratommal lenni es o h meg tartson maganak mindenaron, fenyegetozik h megoli magat?

Figyelt kérdés
Nem hagy beken folyton fenyegetozik es en nm szeretem es sajnalatbol nm ulhetek vele.

2015. febr. 10. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
aki mondja,az nem teszi meg. legalábbis általában...ez csak debil sajnáltatás
2015. febr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály: sajnálatból nem járunk senkivel, zsarolás miatt meg pláne nem.
2015. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Költőnő? ***** válasza:
100%

hát ha ilyen ostoba: megérdemli. Nem fog magával semmit csinálni, de ha mégis: az sem a TE problémád lesz.

Am 10-ből 9,9* semmit nem csinálnak.

2015. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél vele, mondd meg neki, hogy akármit is csinál, te már nem szereted.

Beszélj a szüleivel, barátaival, hozzá közel állókkal, hogy figyeljenek oda rá, mert gondok vannak vele.

2015. febr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez érzelmi zsarolás. Tudja hogy ha mártírkodik, akkor ott maradsz mellette, úgy ahogyan eddig is.


Szakíts vele, járjatok a magatok útján. Idővel majd talál magának mást ( akivel szintén ezt fogja játszani)...

2015. febr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

hagyd el.


ha meg is tenné nem a te hibád lenne...viszont ha ott maradsz mellette a zsarolás miatt akkor csak neked lesz rosszabb...

2015. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedj az érzelmi zsarolásnak. Mondd meg neki hogy már nem csak teljesen kiábrándultál belőle, hanem már félsz is tőle - aki azt hangoztatja, hogy magát képes megölni, abból bármilyen más örültségét is kinézel -, úgyhogy arra kéred, hagyjon békén.
2015. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Első 2-nek igaza van. Csak ki akar sajátítani ezzel akar magához láncolni. Ne maradj vele minél hamarabb hagyd ott, csak tönkreteszed magad.
2015. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is ilyen volt, alapból is depis típus, és azt mondta nélkülem nem akar élni, megöli magát ha elhagyom. Hát ezzel engem nem hatott meg, elhagytam, és azóta is él és virul, szóval az ilyenek csak dumálnak... mert azt hiszi ezzel megtarthat.
2015. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
írj priviben, én szívesen segítek neki megtenni :D
2015. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!