Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivan akkor ha én nem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan akkor ha én nem egy olyan nővel akarok párkapcsolatba kerülni, aki pár hónap után azt mondaná, ennyi volt viszlát?

Figyelt kérdés
Se gyereket nem akarnék tőle.Ami megérthető,ugye?

2015. febr. 2. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt jól megazt fogalmaztad.
2015. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Adj fel hirdetést, hogy olyat keresel akinek soha nem kell gyerek és élete végéig veled lesz. Csak vegyél fel egy titkárnőt aki majd válaszol helyetted a tengersok levélre.


Mééé neeem tuuudtook kérdezni basszus.

2015. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attol fug hany evesek vagytok. Melesleg par honap allat en sem szeretnek gyereket senkitol sem. De miert mondana hogy viszlat? Ilyen keves magabiztosagal biztos bye intene. Egy not konnyu meg szerezni, meg tartani nehezebb. Szoval egy not meg is kell tudni tartani. Tapasztalataim alapjan a nok inkabb vannak kapcsolatban mintsem el dobnak. 5parkapcsolatom volt 18 vagyok es eddig soha sem dobtak. Vigyazz a csajodra ha mar meg szerezted rendesen kerazd meg azt nem lesz gond. :)
2015. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amennyi eszed neked van, kérdező, tuti, hogy nem kell majd hónapokat várnod az ominózus mondat elhangzásához.
2015. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!